terazmuzyka.pl
Blog użytkownika Irydion

W piątek, 10 lutego, o godzinie 20:00 w poznańskim klubie Svejk odbył się czwarty już konkursowy koncert w ramach II edycji  konkursu Polskiej Piosenki Autorskiej „Natchnienie”, który daje możliwość zaprezentowania się zespołom z całej Polski. Organizator - Darek Rogers wspólnie z profesjonalnym jury do końca czerwca br. spośród wszystkich występujących w środy i w piątki zespołów wybierze te, które znajdą się w ścisłym finale i powalczą o cenne nagrody. - Przedział muzyczny jest naprawdę olbrzymi od disco polo skończywszy na metalu. Warunek był tylko jeden. Muzyka musi być autorska, a teksty polskie - mówił Darek Rogers. Zgłoszeń - ponad 300 - robi wrażenie. Wróćmy jednak do Depresantów.

Zespół przybył do klubu wcześniej by zamontować się na malutkiej scenie i chociaż warunki były iście spartańskie udało się zespołowi spokojnie zagrać swojego seta, na którego składały się dopracowane utwory. Alternatywna poezja śpiewana w tym miejscu nabrał zupełnie innego znaczenia. Na początek dwa nieoceniane utwory. Liryczny utwór Dopokąd i mocna z rockowym zacięciem Włóczęga, która pozwoliła na oswojenie z publicznością, która chętnie przybyła do klubu by wysłuchać zespołu w akcji.

Następnie Ciało, kultowa już Ćma, Zapałka i utwór do tekstu Jamesa Joyce'a. Na koniec Polska, która jeszcze wybrzmiewa w uszach. Koncert udany.Wynik nieznany, ale nie on jest najważniejszy, bowiem zespół jest głodny występów, a propozycja zagrania 5 maja br. w klubie Mustang w Poznaniu tylko potwierdziła, że zespół jest wart tego by bliżej go poznać. 

Najbliższe plany to koncert charytatywny w krotoszyńskim klubie Bila dla Amelki Pastalskiej. Start 31 marca o godzinie 20:00 w klubie Bila. 

Oceń notkę
+ 0 -
Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Irydion dodano: 12.02.2017, 11:32 #1
Zapraszamy na nasz profil facebookowy https://www.faceb(...)4275382/
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group