terazmuzyka.pl
Newsy 2345V  
rf | 21 października 2019
2

Zobacz zdjęcie Eddiego Van Halena, które wywołało poruszenie w sieci [FOTO]

Pewna kobieta umieściła zdjęcie z gitarzystą zespołu Van Halen, które bardzo szybko obiegło świat.

Susan Dion jest pracowniczką salonu McLarena w Beverly Hills i kilka dni temu pochwaliła się na Instagramie, że jednym z jej klientów był sam Eddie Van Halen.

Lekarz komentuje doniesienia o przyczynie nowotworu Eddiego Van Halena

Susan napisała:

Kiedy miałam 14 lat mama nie pozwoliła mi pójść na ich koncert, musiało minąć 35 lat zanim wszechświat naprawił ten błąd.

To najmilszy facet z błyskiem w oku na świecie. Powiedziałam mu, że dzięki niemu byłam najfajniejszym dzieciakiem w szkole.

Zdjęcie szybko obiegło internet. Możecie obejrzeć je poniżej, mimo że zostało już usunięte z Instagrama Susan.

Zdjęcie Eddiego Van Halena wywołało poruszenie, gdyż gitarzysta od pewnego czasu unikał miejsc publicznych, a media obiegły wieści o jego walce z nowotworem.

Jak podaje cytowane przez „TMZ” źródło:

Eddie twierdzi, że nabawił się nowotworu od metalowej kostki do gitary, której używał ponad 20 lat temu. Najwyraźniej lubił ją trzymać w ustach i to ona mogła być przyczyną raka, mimo że też dużo palił. W 2000 roku, tuż po tym jak zdiagnozowano u niego chorobę, lekarze usunęli mu 1/3 języka.

Chorobę u Eddiego zdiagnozowano prawie 20 lat temu. W późniejszych latach komórki nowotworowe dokonały przerzutów na gardło.

Według „TMZ” Eddie Van Halen w ostatnich pięciu latach regularnie udaje się do Niemiec, gdzie poddaje się radioterapii, która zatrzymuje rozwój choroby.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 21.10.2019, 11:07 #1
Może to nie ten Eddie?! Od kostki?!, raczej fajki...+geny... a radioterapia to syf; lepiej wyciąć ścierwo...; tak, lata lecą, a i jak pisał poeta "ŚMIERĆ SPORE ZA NAMI CZYNI KROKI..."
Michu [37.47.***.***] dodano: 23.10.2019, 07:17 #2
Trzymaj się Eddie
Zobacz także
Newsy 859V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group