terazmuzyka.pl
Film / serial 633V  
rf | 14 czerwca 2019
0

Zobacz cały teledysk „On A Roll” - przeróbkę piosenki NIN z „Black Mirror”

Netflix udostępnił teledysk „On A Roll” Ashley O, czyli przeróbkę Nine Inch Nails z serialu „Black Mirror”.

W jednym z odcinków nowego sezonu „Black MirrorMiley Cyrus wcieliła się w Ashley O – popową piosenkarkę, która słynie z przeboju „On A Roll”. W rzeczywistości jest to przerobiona wersja „Head Like A Hole Nine Inch Nails. W odcinku możemy ujrzeć fragmenty teledysku. Teraz możecie go zobaczyć w całości.

Netflix opublikował ten teledysk na swoim kanale YouTube.

Piąty sezon „Czarnego lustra” miał swoją premierę 5 czerwca. Twórca serialu, Charlie Brooker, w wywiadzie dla „The New York Times” kilka tygodni temu stwierdził, że nowy sezon serialu, przedstawiający dystopijną wizję teraźniejszości lub przyszłości, ma być nieco bardziej optymistyczny niż dotychczas:

Tym razem tworzymy bardziej optymistyczne odcinki, a nie tylko pesymistyczne i dystopijne. Chcemy, żeby serial był interesujący dla nas samych.

Pod koniec zeszłego roku, zamiast nowego sezonu, fani „Czarnego lustra” otrzymali pełnometrażowy film „Czarne lustro: Bandersnatch”, opowiadający o losach programisty, który pracując nad innowacyjną grą komputerową, zaczyna popadać w obłęd. Innowacją tej produkcji jest jej interaktywność: widz w trakcie oglądania filmu może wpływać na decyzje podejmowane przez głównego bohatera, tym samym decydując o rozwoju akcji i jej finale. Dostępne jest kilkanaście różnych zakończeń filmu w zależności od decyzji podejmowanych przez widza.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group