terazmuzyka.pl
Konkursy 801V  
mg | 18 kwietnia 2018
0

ZEW się budzi. Wygraj bilety na rockowy festiwal w Bieszczadach [KONKURS]

Już 3 maja, w Lesku położonym w Bieszczadach, wraz z pierwszymi promieniami słońca rozpocznie się jedyne w swoim rodzaju bieszczadzkie wydarzenie muzyczne. Na naszych łamach możecie wygrać wejściówki na imprezę!

Dwudniowy festiwal ZEW się budzi (3, 4 maja) to przede wszystkim okazja, aby poczuć w sobie zew przygody i muzyki w ostatnich dzikich górach w Polsce. Na scenie zagra między innymi ØrganekFisz Emade TworzywoHańba! i Lion Shepherd, a jubileuszowy koncert da bieszczadzka legenda – zespół KSU.

Joe Lynn Turner odwołuje koncerty i publikuje nowy utwór

Zaciekawieni? W naszym nowym konkursie do zdobycia jest pięć podwójnych zaproszeń na festiwal ZEW się budzi. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe – dlaczego festiwal odbywa się akurat w Bieszczadach?

Zaznaczamy, że jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź i wszyscy, którzy ją znają proszeni są o przesłanie jej na adres konkurs@terazrock.pl. Bilety otrzyma pięć osób, które najszybciej wyślą nam poprawną odpowiedź na pytanie. Konkurs potrwa do 23 kwietnia. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą e-mailową.

Festiwal podzielony jest na dwa dni – pierwszy dzień przebiegnie pod znakiem bieszczadzkich muzyków oraz legend polskiego rocka. Oprócz KSU, którego koncert rozpocznie trasę z okazji 40-lecia powstania zespołu, pierwszego dnia zagra również Sztywny Pal Azji i Kobranocka, a wieczór zakończy koncert muzyków z Lion Shepherd. Podczas drugiego dnia festiwalu towarzyszyć nam będzie klimat muzyki zarówno punk rockowej, jak i dźwięki hip-hopu – wystąpią: Hańba!Fisz Emade Tworzywo i Cztery Szmery. Ostatnim koncertem festiwalowym będzie występ Ørganka.  

Bilety:

  • Sprzedaż regularna (karnet dwudniowy) – 120 zł
  • Bilety jednodniowe dostępne na miejscu – 60 zł
  • Dzieci do 6 r.ż. – wstęp bezpłatny
  • Dzieci 7- 14 r.ż. – 60 zł
  • Bilet rodzinny (osoba dorosła i dziecko między 7-14 lat) – 150 zł

Festiwal ZEW się budzi to dużo więcej niż muzyka. W specjalnych strefach festiwalowych poczujecie między innymi zew podróży, nauczycie się jak rozpalić ogień, mając w zanadrzu jedynie chusteczki higieniczne, a odważni będą mogli zmierzyć się z „Wyzwaniem Drwala”. Podczas festiwalu będziecie mieli też okazję zadbać o Wasze zdrowie razem z Fundacją DKMS oraz organizatorami akcji Movember. Znajdzie się tutaj również coś dla miłośników dwóch kółek – wraz z festiwalem oficjalnie rozpoczynamy tegoroczny ogólnopolski sezon motocyklowy, który wspiera Klub Motocyklowy Pirates of Roads. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Konkursy 445V  
3

Dżem w Stodole: wygraj podwójne zaproszenie na koncert [KONKURS]

rf | fot. Stodoła | 21 października 2019
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group