terazmuzyka.pl
Film / serial 362V  
mg | 17 kwietnia 2019
1

„X-Men: Dark Phoenix” na ostatecznym trailerze [WIDEO]

Dystrybutor filmu „X-Men: Dark Phoenix” postanowił zaprezentować finałowy trailer oczekiwanej produkcji. Premiera filmu już na początku czerwca!

Za nową produkcję z uniwersum X-Men odpowiada ponownie Simon Kinberg – jest nie tylko scenarzystą, ale również reżyserem filmu „X-Men: Dark Phoenix” (obowiązujące polskie tłumaczenie to „Mroczna Phoenix”). Ma on na swoim koncie chociażby takie produkcje jak: „X-Men: Ostatni bastion”, „Sherlock Holmes”, „Fantastyczna Czwórka” czy „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”.

Nowy film powstał na podstawie komiksów „The Dark Phoenix Saga” i rozgrywał się będzie w latach 90. Główną postacią filmu jest Joan Grey (w tej roli znana z „Gry o tron” Sophie Turner), która traci kontrolę nad swoją siłą i staje się potężną postacią, z którą muszą zmierzyć się X-Meni. W filmie zagrają ponadto: Jennifer LawrenceMichael FassbenderJames McAvoy czy Nicholas Hoult.

O produkcji wiemy od 2017 roku, kiedy opublikowano się jej pierwsze szczegóły. Właśnie pojawił się kolejny i zarazem ostateczny zwiastun „X-Men: Dark Phoenix”:

Początkowo „X-Men: Dark Phoenix” miał mieć swoją premierę w listopadzie ubiegłego roku, ale ta była kilkukrotnie przesuwana. Ostatecznie produkcja trafi do kin 5 czerwca tego roku.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Xmen [31.0.***.***] dodano: 26.04.2019, 14:20 #1
Jean Grey a nie Joan Grey ;/
Zobacz także
6

Kolejny słynny reżyser krytykuje filmy Marvela

rf | fot. Georges Biard | 20 października 2019
3

„Martwe zło” powróci

rf | 8 października 2019
2

Martin Scorsese: Filmy Marvela to nie kino

rf | fot. Siebbi | 5 października 2019
1

„Kult. Film” wkrótce w kinach

rf | 30 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group