terazmuzyka.pl
Film / serial 337V  
mg | 28 lutego 2019
0

„X-Men: Dark Phoenix” na drugim trailerze [WIDEO]

20th Century Fox pochwaliło się kolejnym zwiastunem oczekiwanego przez wielu filmu „X-Men: Dark Phoenix” . W głównej roli zobaczymy Sophie Turner wcielającą się w postać Jean Grey.

Za nową produkcję z uniwersum X-Men odpowiada ponownie Simon Kinberg – jest nie tylko scenarzystą, ale również reżyserem filmu „X-Men: Dark Phoenix” (obowiązujące polskie tłumaczenie to „Mroczna Phoenix”). Ma on na swoim koncie chociażby takie produkcje jak: „X-Men: Ostatni bastion”, „Sherlock Holmes”, „Fantastyczna Czwórka” czy „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”.

Nowy film powstał na podstawie komiksów „The Dark Phoenix Saga” i rozgrywał się będzie w latach 90. Główną postacią filmu jest Joan Grey (w tej roli znana z „Gry o tron” Sophie Turner), która traci kontrolę nad swoją siłą i staje się potężną postacią, z którą muszą zmierzyć się X-Meni. W filmie zagrają ponadto: Jennifer LawrenceMichael FassbenderJames McAvoy czy Nicholas Hoult.

O produkcji wiemy od 2017 roku, kiedy opublikowano się jej pierwsze szczegóły. Właśnie pojawił się drugi zwiastun „X-Men: Dark Phoenix”:

Początkowo „X-Men: Dark Phoenix” miał mieć swoją premierę w listopadzie ubiegłego roku, ale ta była kilkukrotnie przesuwana. Ostatecznie produkcja trafi do kin 5 czerwca tego roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
7

„Psy 3”. Znamy szczegóły i datę premiery filmu [FOTO]

rf | fot. Bartosz Mrozowski | 15 lipca 2019
8

Roger Waters wypuści do kin film koncertowy

rf | fot. Brennan Schnell | 11 lipca 2019
5

Quentin Tarantino rezygnuje z reżyserowania filmów

rf | fot. pinguino k | 5 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group