terazmuzyka.pl
Konkursy 482V  
rf | 24 maja 2019
0

Wygraj bilety na koncert The Mystery Of Bulgarian Voices i Lisy Gerrard w Warszawie

10 czerwca 2019 w Stodole odbędzie się niezwykły koncert The Mystery Of Bulgarian Voices i Lisy Gerrard. Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki.

Legendarny bułgarski chór The Mystery of the Bulgarian Voices wraz ze współzałożycielką Dead Can Dance Lisą Gerrard 10 czerwca wystąpią w warszawskim Klubie Stodoła! To wyjątkowe muzyczne wydarzenie – Bułgarki powracają po ponad dwudziestoletniej przerwie i łączą siły z artystką, która wywarła ogromny wpływ na scenę niezależną. Na muzyce Dead Can Dance wychowało się całe pokolenie wrażliwej publiczności. Wspólny projekt „BooCheMish” bazuje na połączeniu unikalnych wokali Lisy, Bułgarek i Skillera, mistrza świata w beatboxingu.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten koncert. Wystarczy, że ciekawie uzasadnicie, dlaczego to właśnie Wy powinniście dostać jedno z podwójnych zaproszeń na koncert. Odpowiedzi wysyłajcie na adres redakcja@terazmuzyka.pl do 30 maja 2019 roku, do godziny 23.59. Nie zapomnijcie się podpisać imieniem i nazwiskiem! Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową.

Lisy Gerrard polskiej publiczności przedstawiać nie trzeba. Współzałożycielka Dead Can Dance słynie z równie pięknego, co oryginalnego wokalu, inspirowanego muzyką dawną, chorałami gregoriańskimi i szeroko pojmowaną world music. Duet Dead Can Dance powstał w 1981 roku, trzy lata później wydał w wytwórni 4AD swoją debiutancką płytę, ale prawdziwą sławę przyniosły mu nagrane w latach 1985-1988 albumy „Spleen and Ideal”, „Within the Realm of a Dying Sun” i „The Serpent's Egg”. Lisa była również jednym z filarów supergrupy This Mortal Coil. W 1995 roku artystka rozpoczęła karierę solową. Nagrała ciepło przyjęty album „The Mirror Pool”, potwierdzający jej potężne możliwości wokalne, współpracowała z Klausem Schulze z Tangerine Dream i pisała muzykę do filmów. Skomponowana wraz z Hansem Zimmerem ścieżka dźwiękowa do „Gladiatora” zdobyła nominację do Oscara.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Konkursy 445V  
3

Dżem w Stodole: wygraj podwójne zaproszenie na koncert [KONKURS]

rf | fot. Stodoła | 21 października 2019
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group