terazmuzyka.pl
Na stronie 1286V  
mg | 17 grudnia 2019
0

Wszystko, co musisz wiedzieć o Queen w jednym miejscu [TERAZ ROCK]

Opublikowany na początku tego roku numer „Teraz Rocka”, w którym znalazła się wkładka o legendarnym Queen, był prawdziwą sprzedażową bombą. Nie masz go w swojej kolekcji? Nie zwlekaj z zakupem!

Zespołem, któremu w styczniu 2019 roku poświęciliśmy najwięcej miejsca był Queen. Legenda brytyjskiego rocka doczekała się obszernej, 18-stronicowej wkładki. Nasi redaktorzy przytoczyli niezwykle interesującą historię kultowego zespołu, zrecenzowali wszystkie opublikowane aż do tego roku wydawnictwa, a także przytoczyli dziesiątki ciekawostek związanych z zespołem Freddiego Mercury’ego. Zespół zagościł również na okładce wspomnianego „Teraz Rocka”!

Wydany kilkanaście miesięcy temu numer był prawdziwym sprzedażowym hitem i, choć dawno nie gości na kioskowych półkach, wciąż możecie go kupić! Dostępny jest w NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM za jedyne 9,99 zł.

Nie tylko o Queen...

Nie mniej interesująco od wkładki poświęconej Queen prezentują się wywiady, które znalazły się w styczniowym numerze. Przepytaliśmy między innymi Pawła KukizaJean-Michela Jarre’aGeorge’a Ezrę, muzyków z RiversideRammsteinMotörhead czy w końcu Uriah Heep. Bohaterem rubryki „5 Na 5”, w której artyści wybierają najlepsze ich zdaniem albumy, został Krzysiek Sokołowski Nocnego Kochanka.

Na Waszą prośbę w styczniu zwiększyliśmy liczbę autorskich artykułów, które w opisywanym numerze poświęciliśmy chociażby: U2Chrisowi CornellowiKirkowi Hammettowi, Markowi Knpflerowi czy Fleetwood Mac.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Na stronie 738V  
0

Dolina Charlotty: Razem przetrwamy

mg | 28 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group