terazmuzyka.pl
Newsy 50000V  
mg | 12 maja 2020
36

Wojciech Mann pozamiatał w nagraniu do #Hot16Challenge [WIDEO]

Wojciech Mann to kolejna osoba, która odpowiedziała na nominację w akcji #Hot16Challenge2. To nagranie będzie hitem!

Prezydent Andrzej DudaDawid PodsiadłoMonika Brodka, Agnieszka ChylińskaKrzysztof ZalewskiJanusz Korwin-Mikke i wielu innych... Akcja #Hot16Challenge2 bije rekordy popularności. Rapują już niemalże wszyscy znani i mniej znani, a wszystko w szczytnym celu.

Nominacji doczekał się również Wojciech Mann, który od niedawna rozwija swój kanał w serwisie YouTube. Postawił on na rap w nieco spokojniejszej odmianie, nie zabrakło również żartu. Posłuchajcie sami:

Czym jest #hot16challenge2? To wyzwanie zapoczątkowane przez naszych rodzimych raperów, a konkretnie Solara. Akcja polega na nagraniu wideo, na którym raperzy wykonują tzw. „szesnastkę”, czyli szesnaście wersów, oraz nominowanie do akcji kolejnych osób. Każdy uczestnik ma na wykonania zadania zaledwie 72 godziny.

Akcja nabrała tak dużego rozpędu, że już dawno wyszła poza środowisko raperów. Swoje teksty prezentują aktorzy, youtuberzy, wykonawcy z innych gatunków, czy – jak to miało miejsce wczoraj – politycy. Przy okazji akcji uruchomiona została zbiórka pieniędzy w serwisie Siepomaga.pl


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (36)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
marucha271 [5.173.***.***] dodano: 13.05.2020, 07:08 #1
Z całym szacunkiem, ale jeśli to hit, to....
Pokaż odpowiedzi (1)
I [91.205.***.***] dodano: 13.05.2020, 07:08 #3
Pan Wojtek doskonale pamięta te ,,czerwone przyśpiewki,,...Nie za bardzo się przyzwyczaił do tamtego systemu ? Wiem, wtedy był ,,pieszczochem,, , teraz nie jest, ot i różnica...a demokracja ? Po co to komu...
Pokaż odpowiedzi (4)
Inoc [89.64.***.***] dodano: 13.05.2020, 07:29 #8
No i znowu przyjemnie posluchac Uśmiech z rana i mądrego.
ann [31.60.***.***] dodano: 13.05.2020, 07:51 #9
Manna to ikona stanu wojennego w Trójce - przyszedł, gdy wojsko Jaruzelskiego zwalniało uczciwych dziennikarzy
Pokaż odpowiedzi (7)
Five Fingers Fist Fuck [178.217.***.***] dodano: 13.05.2020, 11:51 #17
Jedno mi się podoba w obecnej sytuacji polityczno-społeczno-gospodarczej. Co bym nie powiedział to i tak obrażam wszechmocnie niepokalanie poczętych z PIiSsu. Narobili w kraju tyle syfu, że nawet komuchy tyle nie narobiły. I powiem więcej - głosujcie na Adriana Dupę! Poważnie! Niech weźmie odpowiedzialność za to co się obecnie dzieje. Przyjdzie moment, w którym będzie za to musiał odpowiedzieć.
Pokaż odpowiedzi (2)
PIOTR CHRÓŚCIEL [89.64.***.***] dodano: 13.05.2020, 13:01 #20
To wielka tragedia tego nieszczęśliwego narodu, że w Polsce jest tylko PIS, gwiazdy stanu wojennego, TW Bolek i gajowy Komorowski. Ludzie upadli tak nisko, że zachwycają się Moniką Jaruzelską, bo w naszym kraju nie ma już autorytetów. A ja się pytam, gdzie u licha jest Stronnictwo Narodowe, najstarsza ideowa partia w Polsce i w Europie? Przed wojną do SN należało 300 tysięcy Polaków.
Pokaż odpowiedzi (1)
pawilon [46.186.***.***] dodano: 13.05.2020, 14:59 #22
Słabo pozamiatane
Slavo [188.146.***.***] dodano: 13.05.2020, 17:22 #23
Wojtek to prawdziwy muzyczny człowiek wolności. Wielki szacun
lolo [85.202.***.***] dodano: 13.05.2020, 21:11 #24
jaki hit ??? toż to polityka totalnych haha żenada
Megi [83.21.***.***] dodano: 14.05.2020, 08:58 #25
Jako dziennikarz muzyczny świetny gość
Iwcia [95.91.***.***] dodano: 14.05.2020, 14:03 #26
kocham pana panie Su...tfu panie Mannku
Zofka [5.184.***.***] dodano: 14.05.2020, 17:45 #27
Ale dziadostwo. Pryszczate. Joł
JarKacz [31.0.***.***] dodano: 14.05.2020, 18:39 #28
No i w końcu Gruby wziął się za robotę, pozamiatał, posprzątał, brawo!!! Za Gomułki, Gierka a nawet Jaruzelskiego było spoko, ale teraz to jest dyktatura i Mann nie ma na chlebek. Siedzi i płacze niczym Hołownia. Nie bądź jak Gruby.
Ignacy [188.146.***.***] dodano: 14.05.2020, 21:26 #29
Monotonny jesteś panie Mannie.
Dana [93.159.***.***] dodano: 15.05.2020, 08:05 #30
Słabe to jest. Z całym szacunkiem dla p. Wojtka. Może to kwestia wieku?
drbobas [91.189.***.***] dodano: 15.05.2020, 20:12 #31
Korwin jednak lepszy Mrugnięcie
Łukasz [89.64.***.***] dodano: 15.05.2020, 23:58 #32
Brawo! Także za wybór taśmy profesjonalnej Uśmiech
Krol [31.0.***.***] dodano: 18.05.2020, 15:34 #33
Sluchajcie. Szanuje TR i chciałbym by nie pisać takich farmazonów jak "pozamiatał", bo to brzmi hakna odpuście. Odpuśćcie Uśmiech
Araya [37.30.***.***] dodano: 20.05.2020, 20:22 #34
Ale czy nie uwazacie ze ostatnimi czasy trojka troche podupadla muzycznie?
Arek [83.7.***.***] dodano: 23.05.2020, 22:12 #35
Czerwony sługa Mannn....Osiągnął dno.
Justyna [37.248.***.***] dodano: 24.05.2020, 13:23 #36
Pisdelce i PO to jedna bandyterka która pluje na siebie w telewizji a poza telewizją to są najlepsi przyjaciele i robią Polaków w bambuko. A owce jaraja się teatrzykiem to okrągłostołowa Sitwa od osiemdziesiątego dziewiątego roku która się uwłaszczyła na naszym majątku. Tak samo w trójce stare Żydki walczą z nowszymi ŻydKami o Stołki i Apanaże.