terazmuzyka.pl
Film / serial 700V  
mg | 20 lipca 2019
5

„Wiedźmin” od Netflix na oficjalnym teaserze [WIDEO]

Fani prozy Sapkowskiego i gier CD Projekt RED czekali na ten moment z zapartym tchem – w końcu pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu „Wiedźmin”, który przygotował Netflix.

Właśnie rozpoczęła się kampania marketingowa serialu „Wiedźmin”, który przygotowany został przez platformę Netflix. Prezentacja pierwszej zapowiedzi odbyła się podczas panelu na San Diego Comic-Con – pojawili się na nim Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Lauren Schmidt Hissrich.

Teaser szybko pojawił się również w sieci:

Nie podano oficjalnej daty premiery serialu, choć wiadomo, że pojawi się on na platformie jeszcze w tym roku. Najczęściej powtarzanym, ale wciąż nieoficjalnym terminem jest 20 grudnia. W najbliższym czasie Netflix poda datę premiery „Wiedźmina”.

Produkcja powstawała przy ścisłej współpracy z Andrzejem Sapkowskim, o czym już jakiś czas temu poinformowała Lauren Schmidt Hissrich. Główną rolę w serialu zagra wspomniany już Henry Cavill, który znany jest między innymi z filmów „Mission Impossible – Fallout” czy „Liga Sprawiedliwości”.

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wielebny Roman Niewiara [93.179.***.***] dodano: 20.07.2019, 13:20 #1
Liczyłem, że główną rolę zagra Mads Mikkelsen, ale i tak się cieszę, że to nie Nicolas Cage Język
-90 [46.134.***.***] dodano: 20.07.2019, 16:44 #2
Wiele osób nabija się z ciemnoskórych driad, a to moim zdaniem rozwiązanie idealne - w książkach były one traktowane jak podludzie przez swoją odmienność (zresztą wszyscy "nieludzie" byli tam tak traktowani - saga dosyć mocno zaznaczała problem prześladowań etnicznych i rasizmu) - a Netflix może zatrudnić obsadę zgodną ze swoją multietniczną polityką. Po prostu win-win :D
Pokaż odpowiedzi (3)
Zobacz także
1

Alan Niven opowiada, jak Bob Dylan nabrał Sharon Stone

rf | fot. Gage Skidmore | 3 sierpnia 2020
0

Alan Parker, reżyser „The Wall”, nie żyje

rf | fot. Lisa Moran Parker | 2 sierpnia 2020
1

Millie Bobby Brown wystąpi w nowej produkcji Netflixa

rf | fot. Gage Skidmore | 29 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group