terazmuzyka.pl
Newsy 5892V  
mg | 13 czerwca 2018
0

Warszawski koncert Marilyna Mansona niespodziewanie przerwany

Dość niespodziewanie trwający własnie koncert Marilyna Mansona, który odbywa się na stołecznym Torwarze, został przerwany. Część osób opuściła halę w związku z ewakuacją.

Do dość nieoczekiwanej sytuacji doszło podczas dzisiejszego koncertu Marilyna Mansona. Występ muzyka został niespodziewanie przerwany, a duża część osób szybko zaczęła opuszczać stołeczny Torwar. Doszło do sporego zamieszania, przez pewien czas nie pojawiały się żadne informacje dotyczące powodów nagłej ewakuacji stołecznej hali. 

Na miejscu znajduje się jeden z redaktorów naszego pisma, który poinformował właśnie, że koncert został wznowiony, a ewakuowani uczestnicy wrócili na swoje miejsca. Nie wie do końca, co dokładnie wydarzyło się przez kilkunastoma minutami, ale zamieszanie w pewnej chwili zrobiło się naprawdę duże. Z relacji świadków wynika, że powodem zajścia było uruchomienie się czujników przeciwpożarowych (za duża ilość dymu podczas koncertu).


Aktualizacja: Inny z naszych współpracowników, Jacek Nizinkiewicz, napisał właśnie, że powodem ewakuacji było znalezienie podejrzanego przedmiotu: 

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 390V  
0

Złoty Maanam zmienił nazwę i wokalistkę

rf | fot. Natalia Mitera | 21 stycznia 2019
Newsy 154V  
3

Tom Morello opowiada, jak muzyką wpłynął na ludzi

rf | fot. Danny Liao | 21 stycznia 2019
Newsy 1212V  
8

Lars Ulrich zachwycony występem Miley Cyrus [WIDEO]

rf fot. Ross Halfin | 19 stycznia 2019
Newsy 1347V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group