terazmuzyka.pl
Newsy 4752V  
rf | fot. Adrian Tync | 25 marca 2020
41

Waglewscy odchodzą z Trójki [OŚWIADCZENIE]

Kolejni prezenterzy żegnają się z radiową Trójką. Tym razem zniknie audycja „Magiel Wagli”.

Wojciech Waglewski poinformował w specjalnym oświadczeniu, że wraz ze swoim synem Bartoszem „Fiszem” Waglewskim nie będzie prowadził już audycji „Magiel Wagli” w radiowej Trójce. Jako powód podaje „Odejście 5 fantastycznych dziennikarzy i współpracowników redakcji muzycznej”, które „mocno zubożyło ofertę programową...międzypokoleniową i międzygatunkową”. Mowa o odejściu z radia takich osobistości jak Wojciech Mann czy Jan Chojnacki w następstwie usunięcia z radia Anny Gacek.

Poniżej możecie przeczytać całe oświadczenie Wojciecha Waglewskiego:

Dzień dobry.....No i stało się.Nasza wspólna przygoda pt.Magiel Wagli dobiegła końca.Było nam niezmiernie miło gościć w Państwa domach.Cenimy sobie nowe znajomosci zawarte przy okazji i mamy nadzieję na ich kontynuację.Odejście 5 fantastycznych dziennikarzy i współpracowników redakcji muzycznej mocno zubożyło ofertę programową...międzypokoleniową i międzygatunkową dotąd.Sposób rozstania się z Anią w niezwykle wielkopańskim i dość osobliwym jak na nasze rozumienie dobrych manier stylu do tego kompletnie nieuzasadnione umocniło nas w przekonaniu o konieczności odejścia.Trzymamy jednak kciuki za cała Metzową ekipę muzyczną bo to nadal najciekawsze i najbardziej życzliwe dla rodzimej twórczości radio.Najważniejsze teraz to wyjść jakoś z tych ciemności egipskich i uporać się z tą zarazą..czego i Państwu życzymy..Do zobaczenia i usłyszenia gdzieś tam, kiedyś /np. na koncertach/.Niech Państwo uważa na siebie.... Pani Boom Boom i Pan Hrabia Cud Miód.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze Rojku, Yes, Marillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (40)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ann [31.60.***.***] dodano: 26.03.2020, 06:16 #1
Komuna odchodzi i dobrze, niech Waglewskich zastępują młodzi.
Pokaż odpowiedzi (3)
2348q [89.64.***.***] dodano: 26.03.2020, 09:12 #5
Nikt tego nie będzie słuchał
Pokaż odpowiedzi (1)
zbyszek [109.241.***.***] dodano: 26.03.2020, 09:38 #7
Jako powód odejścia podają - odejście innych które mocno zubożyło ofertę programową . A jak odchodzą Waglewscy to tej oferty nie zubożają ?
Bardzo zły moment na te odejścia wybrali . Czuję zawód i myślę , że nie tylko ja tak mam . A odchodzącym dedykuję to co napisał i powiedział ostatnio ich Trójkowy kolega - M. Kydryński . Bo można pewne rzeczy robić z klasą , a jesteśmy jeszcze my - słuchacze . Jak mówią - prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie . Będziemy pamiętać .
Pokaż odpowiedzi (6)
Bony [91.201.***.***] dodano: 26.03.2020, 09:38 #14
Do widzenia.
Punk [37.248.***.***] dodano: 26.03.2020, 10:58 #15
Zenka zatrudnią
piotr [78.11.***.***] dodano: 26.03.2020, 11:55 #16
Waglewscy odchodzą - UFF NARESZCIE!
BIU [94.234.***.***] dodano: 26.03.2020, 12:13 #17
Komentarz nasuwa się sam. Ta pisowska banda zniszczy wszystko co dobre w Polsce. Smutne.
Zbigniew [94.234.***.***] dodano: 26.03.2020, 12:18 #18
Komentarz nasuwa się sam. Ta pisowska banda zniszczy wszystko co dobre. Smutne.
Wojti [62.87.***.***] dodano: 26.03.2020, 13:14 #19
Kurcze komentujący to w większości zakute łby i oni czytają TR.
Grzegorz [31.0.***.***] dodano: 26.03.2020, 13:34 #20
Zenek M.! To twój czas. Korzystaj! Słuchacze trójki czekają na koniec dobrej zmiany. Trójka już dawno przestała być radiem. Stała się prymitywną tablicą reklamową i miejscem pisiego motłochu po obu stronach mikrofonu.
Ric [89.151.***.***] dodano: 26.03.2020, 14:53 #21
Może czas odświeżyć Trójkę. Może odejdą Ci z dawnego (jeszcze PRL-oskiego) układu i Ci co byli konfidentami. Otwórzcie radio dla młodych.
Pokaż odpowiedzi (4)
Jub [194.24.***.***] dodano: 26.03.2020, 18:34 #26
Pozostaje radio lokalne raczej apolityczne...
Mietek [82.160.***.***] dodano: 26.03.2020, 18:34 #27
Dobre audycje w "3" skończyły się w latach 80-tych więc nie rozumiem tego bólu dupy. Dziś w dobie internetu gdzie muzyka i informacjie sa na wyciągnięcie ręki, radio to trzeciorzędne (nawet "3") medium.
Ac [188.122.***.***] dodano: 26.03.2020, 18:49 #28
Znajdą mniej narodową stację......
arhidis [213.76.***.***] dodano: 26.03.2020, 20:04 #29
PISiorskie trolusie , PISdusie - skoro już tutaj weszliście ze swoją polityką ,to napiszę tylko to : jeśli wam przeszkadzali PRLowscy (jak piszecie)prezenterzy - to czy muzyka PRLowska (czyli powstała w tamtych czasach) też wam przeszkadza ?
Pokaż odpowiedzi (1)
Wojtek [83.30.***.***] dodano: 27.03.2020, 07:38 #31
Nie wierzę, więcej tutaj pisowskich pizdusiów, niż na stronach TVN....
Nico [5.173.***.***] dodano: 27.03.2020, 09:10 #32
Myślę że wypowiadają się tu ludzie którzy nic nie wiedzą o prawdziwej starej 3 ..Zenek to dobry wybór dla Was.Pozdrawiam
Wieczny Trzydziestolatek [95.215.***.***] dodano: 27.03.2020, 13:23 #33
Trójka była moją stacją nr 1, teraz nie mam jej po co włączać. Dobra decyzja, z tym rakiem w mediach trzeba walczyć!
slint [89.228.***.***] dodano: 27.03.2020, 14:25 #34
Wagle byli dosc oryginalni, nie sluchalem ich na stałe, czasami jak jechałem autem. Niestety często tracili rozum i puszczali takie bukake, żę ciężko było, oczywiscie, OK, kwestia gustu, wiec to moje odczucia.
Gacek? Diable, jak jak nie znosiłem tych jej barokowych gadek, nie byłem w stanie jej sluchac dluzej niż 5 sek. Przesadnie przygotowana, dopracowane texty, częste w Trójce nabożne podejscie do muzy z Anglii (pozdrowienia dla redaktora Stelmacha), które często jest zwykła kupą. To samo mam z guru Kaczkowskim, rock kuwa progresywny dla pedał*ów, moglby odejsc. Tomasz ŻĄDA, OMG, za każdym razem wiem co gościu pusci na pewno, zawsze ten sam zestaw, w tym puszczanie muzyki polskich kolegów od ponad lat. "a teraz dla Pani Justyny z Bęsi Kostek Jorjadis i Human'. W tej chwili w Trojce słucham tylko juz Szydłowskiej, Margala i Malinowskiej i to naczesciej w necie z archiwum, live juz tego programu sie nie da. Przemówiłem, świat sie zatrzymałUśmiech
P. [37.47.***.***] dodano: 27.03.2020, 16:31 #35
Kiedyś Trójka miała charakter i tradycje. Radio które było nietuzinkowe. Grające audycje z muzyka inna niż ta cała mielonka.
WIELKA WIELKA szkoda.
Slavo [37.30.***.***] dodano: 27.03.2020, 17:33 #36
Trójkę zniszczyły prostackie miernoty. Dziękuję Panie Wojtku. Szacun. Jeszcze będzie normalnie jeszcze będzie przepięknie
Andrzej [83.242.***.***] dodano: 27.03.2020, 19:34 #37
Nie przejmujcie się komentarzami PiS Lamu.
Mario [37.248.***.***] dodano: 28.03.2020, 11:09 #38
Jeżeli lubicie słuchać komerchy to słuchajcie Radia Zet. A teraz będzie mogli i Trójki.
Marecki5 [31.179.***.***] dodano: 29.03.2020, 14:46 #39
Ja jeszcze tylko czekam aby Niedzwiedz wyleciał - to co on proponuje to szambo totalne - do tego cała ta banda starych dziadów zabiła to radio dawno z tą pseudo listą przebojów i zestawami do glosowania. Ale jest nadzieja Wiernik wrócił!
Pokaż odpowiedzi (1)