terazmuzyka.pl
Koncerty 797V  
mg | 20 listopada 2019
2

Vader zapowiedział cztery koncerty po przeniesieniu trasy „Legendy Metalu” [DATY]

Niedawno okazało się, że trasa koncertowa „Legendy Metalu”, której częścią był zespół Vader, została przeniesiona na przyszły rok. Grupa postanowiła mimo wszystko zagrać koncerty jeszcze w grudniu.

Vader miał być ponownie częścią trasy „Legendy Metalu”, ale koncerty zaplanowane na koniec tego roku nie odbędą się – jak zapewnił organizator, zostaną przeniesione na 2020 rok. Zespół Vader ma w związku z tym wolne miejsce w kalendarzu, dlatego postanowił przygotować wyjątkową trasę. W drugiej połowie grudnia zespół odwiedzi cztery polskie miasta – Łódź, Wrocław, Bielsko-Białą i Poznań.

Metalowcy zapowiedzieli, że podczas koncertów przypomną najważniejsze w swoim dorobku płyty, a także – po raz pierwszy – zaprezentują na żywo utwór z nowej, nieopublikowanej jeszcze płyty. Poniżej szczegółowa lista koncertów Vadera:

  • 20 grudnia - Łódź / Magnetofon
  • 21 grudnia - Wrocław / Zaklęte Rewiry
  • 22 grudnia - Bielsko-Biała / Rude Boy
  • 27 grudnia - Poznań / U Bazyla

Wpis z zapowiedzią trasy koncertowej:

Vader to legenda polskiego death metalu i muzyczny towar eksportowy od wielu lat. Przez lata dowodzona przez Piotra Wiwczarka serwuje fanom death/thrash metal na całym świecie. To autorzy „Necrolust”, czyli najlepiej sprzedającego się demo w historii death metalu, zaskakującej epki Kingdom z remiksami w stylu techno oraz kawałka „Sword Of The Witcher” promującego grę RPG „The Witcher”. Nowy album, mający się ukazać jeszcze w 2019 roku, będzie utrzymany w stylu „Grand Deceiver” z epki „Thy Messenger”, który lider zespołu podsumowuje jako „najbardziej okrutny i brutalny w historii zespołu”.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 20.11.2019, 09:50 #1
ok, więc więcej Mocy!
Morbid [79.190.***.***] dodano: 21.11.2019, 13:09 #2
Nie Necrolust a Morbid Reich - drugie demo tak ładnie się rozeszło. EP Kingdom zawiera remixy ale nie są w wcale w stylu techno... ehh gdyby takie techno produkowano...
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group