terazmuzyka.pl
Film / serial 681V  
mg | 2 września 2019
0

„Ucho Prezesa” powraca! Sprawdź gdzie i kiedy zobaczysz nowe odcinki

Właśnie pojawiły się nowe informacje o kolejnej odsłonie cieszącego się ogromną popularnością serialu komediowego „Ucho Prezesa”. Pojawi się on na antenie Comedy Central Polska i na platformie Paramount Play

„Ucho Prezesa” to prawdziwy fenomen wśród polskich seriali komediowych. Wyjątkowy format stworzony przez Roberta Górskiego na bieżąco nawiązywał do sytuacji politycznej w kraju, a dzięki zrównoważonej i umiejętnie prowadzonej fabule zaskarbił sobie sympatię rzeszy fanów, bez względu na ich światopogląd i przekonania. W każdym z tworzonych od 2017 roku odcinków, twórcy rozprawiali się z realnymi, najbardziej absurdalnymi sytuacjami z polskiej sceny politycznej. To sprawiło, że w „Uchu Prezesa” zapisała się pewnego rodzaju relacja wydarzeń w kraju.

Teraz wszystkie odcinki „Ucha Prezesa” emitowane będą wyłącznie na antenie Comedy Central Polska oraz na platformie Paramount Play. Premiera pierwszego odcinka 5. sezonu już 16 września. Emisja na Comedy Central od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00.

Siła tego serialu tkwi nie tylko w fantastycznym scenariuszu i błyskotliwym dowcipie, lecz również wyjątkowej obsadzie. Postaci Prezesa i Mariusza wykreowane przez twórców serialu, Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka, na stałe wpisały się do kanonu polskiej popkultury. Przez 3 lata przez gabinet prezesa przewinęło się mnóstwo polityków i działaczy, w których rolę wcielali się m.in. Tomasz Kot, Marian Opania, Ewa Szykulska, Cezary Pazura czy Michał Żebrowski.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group