terazmuzyka.pl
Koncerty 386V  
rf | 13 lutego 2019
0

Twenty One Pilots w Polsce. Ostatnie bilety w sprzedaży

Już w najbliższy piątek w Polsce wystąpi zespół Twenty One Pilots. Do sprzedaży trafiła dodatkowa pula biletów.

Koncert Twenty One Pilots w Polsce cieszy się dużym zainteresowaniem, jednak dla osób, które nie zdążyły kupić biletów, jest dobra wiadomość: do sprzedaży trafiła dodatkowa pula. Twenty One Pilots wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie w najbliższy piątek, 15 lutego.

Zobacz klip promujący najnowszą płytę Twenty One Pilots

W sprzedaży dostępne są ostatnie bilety na trybuny w cenach 160-200 PLN. Supportem Twenty One Pilots podczas tegorocznych europejskich koncertów będzie The Regrettes.

Szczegółowa rozpiska koncertu:

  • 18:30 – otwarcie bram
  • 20:00 – The Regrettes
  • 21:00 – Twenty Øne Piløts

Album „Trench”, najnowszy w dorobku Twenty One Pilots, opublikowany został w październiku ubiegłego roku. Wydawnictwo spotkało się z pozytywnym przyjęciem ze strony fanów i ogromną popularnością w serwisach streamingowych.

Twenty One Pilots powstał w 2009 roku w stanie Ohio. Skład grupy stanowią dwaj członkowie – wokalista oraz instrumentalista Tyler Joseph oraz perkusista Josh Dun. Grupa zadebiutowała w 2009 roku albumem „Twenty One Pilots”, ale sukces przyniósł jej „Vessel” z 2013 roku, który w USA pokrył się podwójną platyną. Kolejna płyta – „Blurryface” z 2015 roku dotarła na szczyt list przebojów i pokryła się w USA aż 4-krotną platyną. Najnowszy album, zatytułowany „Trench” ukazał się w październiku 2018 roku. Promujący go klip „Jumpsuit” już teraz zapisał się w historii jako piosenka, która najszybciej w tej dekadzie powędrowała na pierwsze miejsce najczęściej odtwarzanych w rozgłośniach radiowych utworów alternatywnych Billboard “Alternative Songs”. Jest to czwarty w karierze zespołu utwór, który dotarł do pierwszego miejsca listy - wszystkie single zespołu okupowały pierwsze miejsca przez 33 tygodnie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 3565V  
0

Metallica specjalnym filmem podziękowała za koncert w Warszawie [WIDEO]

mg | fot. Bartek Koziczyński | 23 sierpnia 2019
Koncerty 1030V  
Koncerty 1096V  
3

Kortez zapowiada jesienną trasę z nowymi piosenkami [DATY]

rf | fot. Facebook | 20 sierpnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group