terazmuzyka.pl
Newsy 1488V  
rf | 13 grudnia 2019
12

Tool wydał specjalną edycję „Fear Inoculum”. Zobacz unboxing [WIDEO]

Jeśli standardowa wersja nowej płyty Toola pozostawiła u Was niedosyt, zobaczcie, jak wygląda wersja specjalna.

Tool wydał album „Fear Inoculum” w rozszerzonej wersji. Już wersja podstawowa była imponująca. Przypomnijmy: płyta „ukazała się wyłącznie w rozbudowanej wersji zawierającą rozkładaną „wideoborszurę” z 4-calowym ekranem HD, na którym można obejrzeć niedostępny nigdzie indziej film, kabel zasilający USB, 2-watowy głośnik, 36-stronicowa książeczkę i kartę do pobrania mp3. Teraz jednak do sprzedaży trafiła jej rozszerzona wersja. Zawiera ona pięć trójwymiarowych kart z ilustracjami, 56-stronicową książkę z wcześniej niepublikowanymi grafikami, kod do pobrania specjalnego filmu wideo zatytułowanego „Recusant Ad Infinitum” oraz płytę CD.

Poniżej możecie obejrzeć unboxing płyty.

Fear Inoculum” ukazał się pod koniec sierpnia 2019 roku po trzynastoletniej przerwie wydawniczej Toola. Zapowiadana od dawna płyta była wyczekiwana przez wielu fanów. Zgodnie z oczekiwaniami album „Fear Inoculum” zespołu Tool zadebiutował na 1. miejscu notowania „Billboard”, tym samym strącając ze szczytu nową płytę Taylor Swift. W pierwszym tygodniu sprzedało się ponad 270 tysięcy egzemplarzy nowej płyty Toola. Dla porównania nowa płyta zespołu Slipknot rozeszła się w pierwszym tygodniu w nakładzie 118 tysięcy egzemplarzy.

Komentarze (12)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Fixxer dodano: 13.12.2019, 20:39 #1
Ja czekam na wersje ultra-mega-farmer z widlami, gumofilcami i sznurkiem do snopowiazalki.
jestem już zmęczony [37.47.***.***] dodano: 13.12.2019, 21:32 #2
Idą ścieżka firmy z jabłkiem...
Chandy [188.147.***.***] dodano: 14.12.2019, 06:40 #3
A szanowny autor może wskazać gdzie i kiedy ukazało się standardowe wydanie tej płyty. Wielu fanów czeka na to standardowe wydanie w normalnej cenie do dziś. Jak na branżowe medium to... bravo orientacji w temacie.
Pokaż odpowiedzi (1)
Nobady [46.134.***.***] dodano: 14.12.2019, 07:50 #5
A kiedy normalne wydanie ?
Grzebul [37.47.***.***] dodano: 14.12.2019, 08:10 #6
A kiedy ku... normalna wersja za 70-100 zeta??? Uśmiech
Pokaż odpowiedzi (1)
Ja [188.147.***.***] dodano: 14.12.2019, 14:05 #8
To jakiś absurd! Najpierw ten bezsensowny box za masę kasy a teraz jeszcze bardziej bezsensowny za jeszcze większą kasę. Dno i reszta mułu. Tak umiera prawdziwa muzyka.
Pokaż odpowiedzi (1)
Ble [188.147.***.***] dodano: 14.12.2019, 18:51 #10
No i fajnie. Tool właśnie pomógł mi w decyzji. Ich muzykę ściągnę sobie z sieci za free. Przez swoją pazerność nie dostaną ode mnie ani grosza. Za to te 350 czy 400zl przeznaczę na płyty innych normalnych artystów niejednokrotnie lepszych.
FOK [5.173.***.***] dodano: 14.12.2019, 22:38 #11
Muzyka jest słaba więc trzeba robić szum jakimiś dziwacznymi wydaniami. A tak na marginesie - czy zdajecie sobie sprawę z tego, że gdyby Lateralus miał taką wersję oprawy jak FI i to w swoim czasie, ludzie by się wtedy o niego zabijali nawet za te 350 PLNów? Sadzę, że było by tak możne nawet z 10000 Days. Tool przez te naście lat żył w jakiejś bańce przekonany o niesamowitości swojej muzyki niemalże z urzędu. A tu realia się zmieniły, fani się zmienili a Tool wydał... słabą muzykę w kosztownej formie.
ProgGreg [89.64.***.***] dodano: 15.12.2019, 08:42 #12
Zapłacił bym najwyżej 50 zł za normalne wydanie. Te wydania deluxe wychodzą już bokiem.