terazmuzyka.pl
Pitbulek 1598V  
rf | fot. Adam Bielawski | 27 lutego 2019
2

Tony Iommi musiał przepraszać Tony'ego Blaira za Ozzy'ego Osbourne'a

Szalona historia, gdy Ozzy Osbourne nabroił w obecności brytyjskiego premiera, miała miejsce podczas uroczystości w Buckingham Palace.

Historia miała miejsce w 2002 roku, gdy Tony Iommi i Ozzy Osbourne wystąpili z okazji 50. rocznicy koronacji Królowej Elżbiety II. Po występie zostali zaproszeni do Buckingham Palace.

W wywiadzie dla Dave’a Linga tak Tony Iommi wspomina tamten wieczór:

Byli tam Harry i William, którzy żałowali, że nie zagraliśmy nic Black Sabbath. Widocznie są wielkimi fanami. Był tam też [ówczesny premier] Tony Blair. Gdy z nim rozmawiałem, podszedł do mnie Ozzy o coś zapytać, zupełnie ignorując Blaira. Przedstawiłem ich sobie, ale Ozzy nie odezwał się ani słowem. Gdy odszedł, musiałem przeprosić Blaira: „Przepraszam, ale Ozzy już taki jest”.

To prawda. Mam wiele podobnych przykładów. Kiedyś z moją żoną, Ozzym i Sharon jedliśmy kolację w Beverly Hills Hotel. Podeszło do nas dwóch gości się przywitać, a jednym z nich był David Arquette. Ozzy na cały głos zapytał: „Kto to, kurwa, jest?”. Było to żenujące, ale i zabawne. Taki jest Ozzy. Nigdy się nie zmieni.

Ozzy Osbourne aktualnie ma przerwę w pożegnalnej trasie, spowodowaną problemami ze zdrowiem. W lutym Ozzy Osbourne trafił do szpitala po tym, jak musiał z powodu zmagań z grypą odwołać europejską trasę koncertową z Judas Priest. Potem okazało się, że odwołane zostały także marcowe koncerty w Australii i Azji.

Zaledwie kilka miesięcy temu Ozzy musiał odwołać część trasy z powodu infekcji dłoni. Pozornie niegroźna infekcja szybko się rozwinęła i mogła zagrażać jego życiu.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ozzy ma rację [188.146.***.***] dodano: 01.03.2019, 08:51 #1
Kto to jest David Arquette?
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Pitbulek 471V  
5

Robbie Williams żył w nawiedzonym domu i rozważał samobójstwo

rf | fot. Дмитрий Садовников | 12 lipca 2019
Pitbulek 1346V  
0

Kirk Hammett (Metallica) przyznał, że boi się horrorów

rf | | fot. Gage Skidmore | 9 lipca 2019
Pitbulek 7045V  
2

Ronnie James Dio jednym zdaniem zgasił Davida Draimana z Disturbed

rf | fot. Adam Bielawski | 13 czerwca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group