terazmuzyka.pl
Newsy 2707V  
rf | fot. Adam Bielawski | 13 września 2019
0

Tony Iommi komentuje pomysł powrotu Black Sabbath

Tony Iommi został zapytany, czy Black Sabbath kiedyś powróci. Oto, co miał do powiedzenia.

Tony Iommi wziął udział w spotkaniu z fanami, które miało miejsce w Finlandii. Podczas niego odpowiadał na zadawane pytania. Jedno z nich dotyczyło możliwości powrotu Black Sabbath.

Geezer Butler wskazuje najgorszą płytę Black Sabbath

Tony Iommi odparł:

Może damy jednorazowy występ, ale nie będziemy już więcej grać tras. Jestem na emeryturze, ale dalej zamierzam grać. Trasy to jednak co innego. Nasza ostatnia trasa trwała 18 miesięcy. To dużo czasu spędzonego poza domem z dala od rodziny i przyjaciół. Jeśli więc zrobimy cokolwiek, będzie to bardzo krótkie.

Kilka miesięcy temu chęć wspólnego grania wyraził perkusista Bill Ward, który nie wziął udziału w ostatniej trasie koncertowej Black Sabbath. W opublikowanej wiadomości powiedział:

Cześć wszystkim, jestem Bill Ward i chciałem powiedzieć, że bardzo kocham Tony’ego, Geezera i Ozzy’ego. Jestem otwarty na propozycję wspólnego grania. To wszystko. Kocham was. Dzięki.

Black Sabbath reaktywację oryginalnego składu ogłosił w 2011 roku, szybko okazało się jednak, że Ward nie weźmie w niej udziału. Grupa nagrała nowy album „13” i zagrała pożegnalną trasę. Ostatnie koncerty odbyły się w lutym 2017 roku w rodzinnym mieście muzyków Birmingham.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 777V  
13

Guns N' Roses wydadzą składankę na winylu

rf | fot. Raph_PH | 1 sierpnia 2020
Newsy 830V  
1

Robert Plant udostępnił utwór z nowej płyty [AUDIO]

rf | fot. Egghead06 | 31 lipca 2020
Newsy 2530V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group