terazmuzyka.pl
Pitbulek 1196V  
mg | fot. Ollie Millington | 8 lipca 2020
2

Tom Meighan (ex-Kasabian) skazany za dotkliwe pobicie swojej narzeczonej

Najpierw Tom Meighan został wyłączony ze składu zespołu Kasabian, a teraz został skazany za pobicie swojej narzeczonej.

Dość nieoczekiwanie kilka dni temu Tom Meighan rozstał się z zespołem Kasabian. W krótkim oświadczeniu napisano jedynie o problemach natury osobistej, z którymi zmaga się wokalista, a które negatywnie wpływają na relacje w zespole.

Jak się właśnie okazało, nad głową Toma Meighana wisiały poważne zarzuty. Został on bowiem oskarżony o dotkliwe pobicie swojej narzeczonej, Vikki Ager. Do zdarzenia doszło 9 kwietnia, a w ostatni wtorek wokalista stanął przed sądem w Leicester.

Wśród dowodów przeciwko Meighanowi znalazło się nagranie z monitoringu, na którym było widać, jak – będąc pod wpływem alkoholu – zaatakował on narzeczoną, a wszystko działo się na oczach dziecka, które zadzwoniło po policję. Kobieta miała zostać uderzona w głowę, przewrócona i zepchnięta na klatkę schodową. W wyniku pobicia Ager doznała wielu obrażeń, chociażby ran i siniaków na kolanach, łokciach i kostkach, a także miała zaczerwienioną skórę na szyi.

Tom Meighan skazany został na 18 miesięcy prac społecznych, w tym 200 godzin nieodpłatnej pracy. Ma również pokryć koszty rozprawy.

Choć zespół Kasabian początkowo poinformował, że nie będzie dalej komentował sprawy Meighana, ostatecznie – po upublicznieniu sprawy – wydał oświadczenie, w którym przeczytać możemy między innymi:

Jesteśmy kompletnie załamani. Nie mieliśmy jednak wyjścia i musieliśmy poprosić Toma o odejście z zespołu. Nie ma możliwości, abyśmy zaakceptowali wyrok za napaść. Przemoc domowa i znęcanie się są całkowicie niedopuszczalne.

Tom Meighan był wokalistą Kasabian od 1997 roku.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i... Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Callisto [217.96.***.***] dodano: 08.07.2020, 20:39 #1
Spoko, ona i tak dalej go kocha, one wszystkie takie same, nieważne ile razy zrobisz coś takiego i tak będą wychwalać tych swoich wybrańców, grzeczne piotrusie nie mają żadnych szans. Dziwny jest ten świat.
Funka [178.217.***.***] dodano: 09.07.2020, 07:50 #2
Ależ ona musiała być zła kobieta, że on ją musiał aż pobić.
Zobacz także
Pitbulek 981V  
4

Van Halen nie wróci na scenę? Wolfgang Van Halen zabrał głos

mg | fot. GHOSTRIDER2112 | 20 lipca 2020
Pitbulek 778V  
0

Brian Johnson (AC/DC) wspomina, jak ukradł płytę Boba Dylana

rf | fot. Weatherman90 | 17 czerwca 2020
Pitbulek 2155V  
2

Geezer Butler (Black Sabbath) wspomina najgorsze doświadczenie z narkotykami

rf | fot. Warner Bros. Records | 15 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group