terazmuzyka.pl
Newsy 1016V  
mg | 19 września 2019
0

Tobias Forge (Ghost) o nowych utworach: Zostały nagrane 50 lat temu

Wiadomo już oficjalnie, że „Kiss The Go-Goat” oraz „Mary On A Cross” nie pojawią się na nowej płycie Ghost. Z ciekawego powodu...

Fani byli ciekawi, czy utwory „Kiss The Go-Goat” oraz „Mary On A Cross”, które złożyły się na epkę „Seven Inches Of Satanic Panic”, pojawią się również na nowej płycie Ghost. Na to pytanie postanowił odpowiedzieć lider zespołu, Tobias Forge:

Cóż, te utwory zostały nagrane 50 lat temu, więc nie mają nic wspólnego z nowym albumem zespołu.

- żartował wokalista, nawiązując do teledysku „Kiss The Go-Goat”, który utrzymany jest w klimacie końca lat 60.

W tym samym wywiadzie przyznał, że pracuje już nad nową płytą Ghost, ale właściwy proces rozpocznie się dopiero w styczniu 2020 roku – wtedy muzycy wejdą bowiem do studia nagraniowego.

Podczas amerykańskich koncertów Ghost sięga po wspomniane kompozycje, dlatego można założyć, że na stałe weszły do setlisty Szwedów. To ważna informacja dla fanów w Polsce, którzy za kilka tygodni również będą mieli okazję do obejrzenia zespołu.

Przypomnijmy, że Ghost zagra 30 listopada w katowickim Spodku. Bilety trafiły do regularnej sprzedaży w pierwszej połowie lipca. Trasa zespołu potrwa do 19 grudnia – grupa zagra wówczas we francuskiej Tuluzie. Poniżej szczegóły:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 175V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group