terazmuzyka.pl
Film / serial 422V  
rf | 18 maja 2018
1

„To 2". Wiemy, kto zagra dorosłe wersje głównych postaci

Obsada drugiej części ekranizacji powieści Stephena Kinga „To” zapełnia się kolejnymi wielkimi nazwiskami. Wiemy już, kto wcieli się w dorosłych członków „Klubu frajerów”.

Twórcy drugiej części filmu „To” odsłaniają kolejne karty. W „To: rozdział 2” zagrają James Ransone i Andy Bean. Pierwszy z nich wcieli się w postać Eddiego, a drugi w Stanleya. Ponadto wiadomo, że dorosłą Beverly zagra Jessica Chastain, Billa James McAvoy, a Ritchiego Bill Harder. W rolę klauna Pennywise’a, podobnie jak w części pierwszej, wcieli się Bill Skarsgård.

Kto kupuje winyle? Poznaliśmy odpowiedź

Zdjęcia do drugiej części filmu „To” mają ruszyć latem w Toronto. Scenariusz tworzy Gary Dauberman, który odpowiedzialny jest za scenariusz pierwszej części filmu. Na fotelu reżysera ponownie zasiądzie Andy Muschetti.

Premiera drugiej części filmu „To” planowana jest na 6 września 2019 roku.

Pierwsza część filmu „To” okrzyknięta została jednym z najlepszych horrorów 2017 roku. Film zarobił ponad 700 milionów dolarów i zebrał pozytywne recenzje. W serwisie „Rotten Tomatoes” zdobył on 85% i średnią ocen 7,2/10 na podstawie 311 recenzji.

To” jest już drugą ekranizacją powieści Stephena Kinga z 1986 roku. Pierwsza ekranizacja miała swoją premierę w 1990 roku, a w rolę Pennywise’a wcielił się Tim Curry. Akcja książki podzielona jest na dwie części. W pierwszej poznajemy losy bohaterów z ich nastoletnich lat (w oryginale ma to miejsce w latach 50., w najnowszej ekranizacji w latach 80.), a druga toczy się 27 lat później. Zarówno akcja powieści jak i filmu toczy się w fikcyjnym mieście Derry w stanie Maine.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
maciek [89.64.***.***] dodano: 19.05.2018, 16:44 #1
Chyba Bill Hader...
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group