terazmuzyka.pl
Koncerty 475V  
mg | 15 listopada 2019
1

The National w Polsce. Poznaliśmy support

Już w listopadzie odbędzie się jedyny tegoroczny koncert The National w Polsce. Organizator podał właśnie nazwę wykonawczyni, która pojawi się jako support w Warszawie.

Już 25 listopada grupa The National wystąpi na warszawskim Torwarze. Bilety dostępne są w następujących cenach:

  • Płyta: 165 zł
  • Siedzące kat.1: 205 zł
  • Siedzące kat.2: 165 zł

Właśnie poinformowano, że Misia Furtak, wokalistka, basistka, kompozytorka i autorka tekstów, pojawi się jako support przed jedynym koncertem The National w Polsce.

Misia Furtak w styczniu wydała świetnie przyjęty solowy album „Co przyjdzie?”. Jest laureatką Paszportu Polityki oraz nagrody miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. Zagrała kilkaset koncertów w Europie i Japonii, m.in. na festiwalach The Great Escape, Liverpool Soundcity, Tallin Music Week, Europavox, Midem. Współpracowała ze znakomitościami ze świata muzyki, m.in. nad płytą „The Other Hand” zespołu Très.B, którą współtworzył Victor van Vugt, odpowiedzialny za produkcję „Murder Ballads” Nick’a Cave’a, stały współpracownik m.in. PJ Harvey i Depeche Mode.

The National przez lata ugruntowali sobie czołową pozycję na światowym rynku muzycznym. Dziś wyprzedają koncerty na najbardziej prestiżowych halach i pojawiają się jako headlinerzy na największych festiwalach. Zespół tworzą niezmiennie Matt Berninger (wokal), bracia: Aaron (gitara, bas, klawisze) i Bryce Dessner (gitara, klawisze) oraz Scott (bas, gitara) i Bryan Devendorf (perkusja).

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 16.11.2019, 09:47 #1
Nazwa znana, ale ten nr... to ich?! To już lepiej szwajcarski electric sample drumms Young Gods, szczególnie ich starsze rzeczy; polecam!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group