terazmuzyka.pl
Koncerty 305V  
mg | 8 marca 2019
5

The National w Polsce. Bilety trafiły do sprzedaży

Zespół The National kilka dni temu ogłosił trasę koncertową, która obejmie również nasz kraj. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na jedyny tegoroczny koncert zespołu.

25 listopada w hali COS Torwar w Warszawie wystąpi zespół The National. Grupa, na której czele stoi charyzmatyczny Matt Berninger, wraca do Polski z nowym materiałem. Wydawnictwo nosi tytuł „I Am Easy To Find” i ukaże się 17 maja.

The National w Polsce – bilety 

Sprzedaż biletów rozpoczęła się dziś, 8 marca, o godzinie 10.00.

Ceny biletów:

  • Płyta: 165 zł
  • Siedzące kat.1: 205 zł
  • Siedzące kat.2: 165 zł

The National przez lata ugruntowali sobie czołową pozycję na światowym rynku muzycznym. Dziś wyprzedają koncerty na najbardziej prestiżowych halach i pojawiają się jako headlinerzy na największych festiwalach. Zespół tworzą niezmiennie Matt Berninger (wokal), bracia: Aaron (gitara, bas, klawisze) i Bryce Dessner (gitara, klawisze) oraz Scott (bas, gitara) i Bryan Devendorf (perkusja). 

Premierze wydawnictwa „I Am Easy To Find” towarzyszyć będzie film o tym samym tytule. Obraz wyreżyserował nominowany do Oscara Mike Mills („Debiutanci”, „Kobiety i XX wiek”), natomiast główną rolę zagrała w nim Alicia Vikander („Ex Machina”, „Tulipanowa gorączka”).

Od swojego pierwszego występu w Polsce w ramach OFF Festivalu w 2009 roku, The National są najbardziej pożądanym koncertowo zespołem w naszym kraju. Na przestrzeni lat grupa wystąpiła m.in. na festiwalu Open’er oraz na kilku koncertach klubowych, w tym w warszawskiej Stodole. Zaplanowany na 25 listopada koncert w COS Torwar będzie do tej pory największym występem halowym zespołu w naszym kraju.

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ludojad [153.19.***.***] dodano: 08.03.2019, 10:52 #1
Niektórzy wieszczą, że rock umarł, ale takie zespoły jak The National udowadniają, że jednak ma się bardzo dobrze Uśmiech
Pokaż odpowiedzi (2)
Wojti [37.47.***.***] dodano: 08.03.2019, 17:48 #4
Zespół bardzo dobry, niestety ich ostatni album już nie taki bardzo.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Koncerty 188V  
Koncerty 1686V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group