terazmuzyka.pl
Koncerty 1262V  
mg | 16 września 2019
2

The Hu zagra kolejne koncerty w Polsce w 2020 roku [DATY, BILETY]

Cieszący się coraz większą popularnością mongolski zespół The Hu ogłosił właśnie szczegóły przyszłorocznej trasy koncertowej po Europie. Grupa ponownie pojawi się w Polsce!

The Hu przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album. Płyta zatytułowana „Gereg” ukazała się 13 września za pośrednictwem Eleven Seven Label Group. Na wydawnictwie znajdziemy dziewięć utworów, w tym znane już wcześniej single „Yuve Yuve Yu” oraz „Wolf Totem”.

Zespół wystąpi 24 stycznia we wrocławskim klubie Pralnia oraz dzień później – 25 stycznia w warszawskim Palladium. Przedsprzedaż biletów na koncerty wystartuje 20 września o godzinie 10:00.

Bilety na oba koncerty dostępne będą w następujących w cenach:

  • 99 zł – przedsprzedaż
  • 120 zł – w dniu koncertu

The Hu to mongolski kwartet, który za swoją bazę ma stolicę kraju, Ułan Bator, a gra od 2016 roku. Choć staż kapeli nie jest duży, zdążyła już mocno zaznaczyć swoją obecność także poza Mongolią. Muzycy śpiewają w ojczystym języku, posługując się charakterystycznym dla tego regionu śpiewem gardłowym, a oprócz tego grają też na tradycyjnych instrumentach.

Piosenki są rytmiczne, oparte na mocnych bębnach i doskonale nadają się do poskakania i pomachania głową albo jako podkład do marszu, czy jazdy na motorze. Sami nazywają swoją muzykę hunnu rock. Jeśli ktoś miał w tym momencie skojarzenia z Hunami, to trafił w 10.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
intervojager [83.31.***.***] dodano: 23.10.2019, 20:30 #1
Chciałbym być. aby kasa tylko.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group