terazmuzyka.pl
Koncerty 462V  
mg | 18 maja 2018
0

The Black Queen zagra koncert w Polsce

Amerykański zespół synthpopowy z Los Angeles – The Black Queen – zagra w Polsce jeden koncert, który odbędzie się w Warszawie.

Formacja The Black Queen pojawi się w stołecznym klubie Hybrydy 26 października tego roku. Bilety na to wydarzenie trafiły już do sprzedaży i dostępne są za 77 złotych. Organizatorem jest Live Nation. 

Muzyk zespołu Dave Matthews Band oskarżony o molestowanie seksualne

The Black Queen to amerykański zespół synthpopowy z Los Angeles, utworzony w 2015 roku przez Grega Puciato (The Dillinger Escape Plan), Josha Eustisa (Telefon Tel Aviv, Sons of Magdalene, Nine Inch Nails) i Stevena Alexandra (The Dillinger Escape Plan, Nine Inch Nails i Kesha). Zadebiutowali w 2015 roku balladą “The End Where We Start”. Ich pierwszy album, „Fever Daydream” został wydany w styczniu 2016 roku i został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków.

Początkowo w projekt The Black Queen zaangażowali byli jedynie Greg Puciato i Steven Alexander. Kiedy ich drogi przecięły się z Joshem Eustisem, multiinstrumentalistą i producentem, poboczny projekt stał się pełnowymiarowym zespołem. Połączyła ich miłość do muzyki R&B, którą łączą z muzyką elektroniczną. W ich utworach słychać inspirację dźwiękami Depeche Mode i muzyką lat osiemdziesiątych.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group