terazmuzyka.pl
Newsy 633V  
mg | 3 września 2019
4

Taylor Swift zaśpiewała przebój Phila Collinsa. Podołała? [WIDEO]

Podczas wizyty w BBC Radio 1 gwiazda pop, Taylor Swift, wykonała słynny utwór z solowej twórczości Phila Collinsa. Sprawdźcie, jak poradziła sobie z „Can’t Stop Loving You”!

Przed wykonaniem „Can’t Stop Loving You” Taylor Swift powiedziała między innymi, że to „dosłownie najsmutniejsza, a jednocześnie najpiękniejsza piosenka”. Wykonała utwór podczas wizyty w BBC Radio 1, a konkretnie w Live Lounge. Podczas występu skupiła się przede wszystkim na utworach z dwóch ostatnich solowych płyt, ale ostatecznie sięgnęła również po wspomniany utwór Collinsa.

Poniżej jej interpretacja „Can’t Stop Loving You”:

Bardzo kocham ten utwór. Pamiętam, jak jeździłam po Nashville zaraz po tym, jak dostałam prawo jazdy, i wykrzykiwałam za kółkiem słowa tej piosenki. Darzę tę kompozycję bezwarunkową miłością.

- mówiła przed wykonaniem Swift, która 23 sierpnia opublikowała siódmy w dorobku album zatytułowany „Lover”.

Warto wspomnieć, że „Can’t Stop Loving You” w wykonaniu Phila Collinsa to również cover, który miał swoją premierę w 2002 roku. Pierwszym wykonawcą kompozycji z 1978 roku jest Leo Sayer, natomiast za tekst odpowiedzialny jest Billy Nicholls. Kompozycja była wykonywana przez wielu wykonawców, a wspomnieć warto chociażby o interpretacjach zespołu Outlaws (1980 rok) czy Martiny McBride (2009 rok).

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
4ctmam dodano: 03.09.2019, 12:41 #1
Wszystko fajnie tylko jest to kompozycja Billy'ego Nichollsa, 40 lat temu nagrana przez Leo Sayera a dopiero wiele lat później skowerowana przez Collinsa.
Pokaż odpowiedzi (3)
Zobacz także
Newsy 914V  
0

Brent Young (eks Trivium) nie żyje

rf | 27 września 2020
Newsy 611V  
1

Mark Stone (eks Van Halen) nie żyje

rf | 27 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group