terazmuzyka.pl
Film / serial 1524V  
mg | 25 lipca 2019
0

Szef programowy HBO odpowiedział na petycję o ponowne nagranie finału „Gry o tron”

Pod petycją o ponowne nagranie finałowego sezonu „Gry o tron” podpisało się ponad półtora miliona osób z całego świata. Co o całej sprawie sądzi HBO?

Choć „Gra o tron” miała swój finał kilka miesięcy temu, zakończenie jednego z najpopularniejszych seriali w historii telewizji wciąż budzi wiele kontrowersji. Po emisji ostatniego epizodu pojawiła się internetowa petycja, w której fani domagali się od HBO ponownego nakręcenia finałowego sezonu. Zdaniem wielu odstawał on poziomem od poprzednich serii i nie był odpowiednim zwieńczeniem świetnie ocenianej produkcji.

Choć odzew na petycję był ogromy, a wypowiadali się o niej sami członkowie obsady serialu, HBO nie planuje niczego zmieniać w swoim sztandarowym produkcie. Na ten temat wypowiedział się szef programowy stacji, Casey Bloys:

Ostatnie odcinki miały bardzo mało wad, a program cieszył się ogromną popularnością. W tych okolicznościach zwykle jest tak, że jak próbujesz go zakończyć, wiele osób ma swoje zdanie, jak powinno to wyglądać. Petycja to dowód ogromnego entuzjazmu i zaangażowania fanów, ale to nie jest coś, co rozważalibyśmy na poważnie.

„Gra o tron” to serial HBO na podstawie sagi „Pieśń lodu i ognia” autorstwa George’a R.R. Martina. Serial zadebiutował w 2011 roku i cieszył się ogromnym powodzeniem i zdobywając liczne nagrody.

Wiadomo już, że emisja ostatniego odcinka „Gry o tron” nie oznacza opuszczenia tego popularnego uniwersum. Powstać mają kolejne produkcje osadzone w świeci wykreowanym przez George’a R.R. Martina. Pisarz sam ma uczestniczyć w przygotowaniach kolejnych seriali.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
3

Terry Jones (Monty Python) nie żyje

rf | fot. Anton Nossik | 22 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group