terazmuzyka.pl
Newsy 2002V  
rf | 21 maja 2019
2

System Of A Down w „Twoja twarz brzmi znajomo” [WIDEO]

W finałowym odcinku najnowszego sezonu „Twoja twarz brzmi znajomo” mogliśmy podziwiać między innymi twórczość System Of A Down.

Zakończył się 11. sezon niezwykle popularnego programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym znani polscy celebryci, aktorzy i piosenkarze wcielają się w różne gwiazdy, wykonując ich repertuar.

W ostatnim odcinku swój popis dal Antek Smykiewicz, który brawurowo wcielił się w Serja Tankiana z System Of A Down, śpiewając utwór „Toxicity”.

Poniżej możecie obejrzeć jego występ.

Ponadto w odcinku mogliśmy obejrzeć też wykonania utworów Dżemu i Marilyn Monroe.

Program „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym znane postacie polskiej sceny wcielają się w słynnych piosenkarzy i piosenkarki cieszy się nieprzemijającą popularnością. Do tej pory mogliśmy podziwiać między innymi Krzysztofa Antkowiaka, znanego z przeboju „Zakazany owoc”, w roli Briana Johnsona z AC/DC, Marcela Sabata jako Ozzy’ego Osbourne’a, a Mariusz Ostrowski zaprezentował się w roli np. Rogera Watersa czy Grzegorza Ciechowskiego. Dużym echem odbił się występ Sławomira Zapały, znanego z solowej działalności w stylu, który sam określa mianem rock-polo, który wcielił się we Freddiego Mercury’ego i brawurowo wykonał „We Are The Champions”. Jego występ na swoim Facebooku docenił sam Brian May.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
realista [178.36.***.***] dodano: 21.05.2019, 18:33 #1
Wokaliście się udało ale gitarzysta to porażka aż w oczy razi, w partiach gdzie jest struna po strunie gościu gra akordami, brawo. Next time proszę o kompetentnego wioślarza.
OsobaPosiadającaSłuch [195.222.***.***] dodano: 22.05.2019, 22:24 #2
To było złe wykonanie. Zła emisja głosu, paskudna maniera, połamany angielski.
Ja śpiewam to lepiej.
Zobacz także
Newsy 1435V  
7

Robert Trujillo (Metallica) ocenia styl gry Cliffa Burtona i Jasona Newsteda

rf | fot. Carlos Rodríguez/Andes | 4 lipca 2020
Newsy 412V  
2

Robert Trujillo zapowiada nowe wydawnictwo Infectious Grooves

rf | fot. Carlos Rodríguez/Andes | 2 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group