terazmuzyka.pl
Koncerty 2240V  
mg | fot: darom77 | 19 września 2019
24

Sweet Noise zapowiedział trasę koncertową w reaktywowanym składzie [DATY]

Zespół Sweet Noise ogłosił właśnie szczegóły „Respect Tour”. Trasa odbędzie się w listopadzie i grudniu tego roku, a grupa odwiedzi osiem miast.

Mija 25 lat od wydania pierwszego albumu Sweet Noise pt. „Respect” i jego przekaz – jak przekonuje zespół –  jest dalej porażająco aktualny, dlatego powstała jesienna trasa koncertowa „Respect Tour”, która obejmuje kilka miast. W lipcu mogliśmy usłyszeć dwa koncerty reaktywowanego składu Sweet Noise z Magicem, które odbyły się w Poznaniu i Pruszczu Gdańskim. Teraz przyszła pora na więcej!

Kolejne koncerty ogłaszano stopniowo, ale poznaliśmy już wszystkie daty – występy odbędą się w następujących miejscach:

  • Białystok, Zmiana Klimatu, 9.11
  • Kraków, Forty Kleparz, 10.11
  • Szczecin, Kosmos, 16.11
  • Wrocław, Stary Klasztor, 17.11
  • Zabrze, CK Wiatrak, 22.11
  • Lublin, Klub 30, 23.11
  • Gdynia, Ucho, 8.12
  • Warszawa, Proxima, 9.12

Podczas „Respect Tour” Sweet Noise zagra nie tylko utwory z albumu „Respect”, ale z prawie wszystkich swoich płyt. Do setlisty wejdą np. utwory „Wyżej” i „Kamień”, które nie były grane od lat 90.

Za każdym razem powracając robiliśmy to dzięki naszym fanom, i tym razem nie jest inaczej. Zagramy dla wszystkich którzy potrzebują energii, powrotu do podstawowych wartości i poczucia że w tym całym chaosie nie są sami. Mamy też nadzieję, że te spotkania z Wami napędzą Sweet Noise do działania przy nowej płycie.

- przekonują muzycy Sweet Noise.

Komentarze (24)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Przemo [83.31.***.***] dodano: 19.09.2019, 19:59 #1
Mega wiadomość. W Poznaniu był totalny amok! Po tylu latach te numery brzmią równie mocno i oszołamiająco. Oby chłopaki wrócili na stałe i wydali nową płytę.
veer [79.175.***.***] dodano: 19.09.2019, 20:42 #2
Po 2 koncertach Glaca zacznie pyskować na fejsie obrazi się na cały świat i rozejdzie się z żoną. Znaczy sorki on już to wszystko zrobił. Ale co tam jakby się rozwiódł po raz 2 z ta samą babą to by dopiero był czad. Bo reaktywacja SN to jak znaleźć 20 letni bigos w odmętach zamrażarki naszej babci. Smacznego.
Pokaż odpowiedzi (7)
marianowamuzyka [95.51.***.***] dodano: 20.09.2019, 15:24 #10
Dla mnie ten jego wokal to kosmiczna beka-od wielu lat nie jestem w stanie tego słuchać-ten sztuczny tempr w głosie i ta maniera mnie jakoś nie chyta-nawet jakby wziął do składu całego toola to po usłyszeniu jego głosu wyłączam ekran....;(((
Pokaż odpowiedzi (1)
Don [5.60.***.***] dodano: 20.09.2019, 16:47 #12
I super.Dobra wiadomość.W Poznaniu dali czadu.Glaca jest w świetnej formie.Zespół też.Czas najwyższy zeby wrócili bo polskiej muzyki nie da sie słuchać ostatnio.Sweet Noise jest nieśmiertelne.
Piotr [95.40.***.***] dodano: 20.09.2019, 19:36 #13
Super ... decyzja słuszna, wiele osób czekało na koncert Sweet Noise. Dobra muza na żywo, po ostatnim koncercie Poznań oszalał!!!
A zazdrosnych słuchaczy Disco polo co im wokal nie pasuje ... pieprzyć ich
Pokaż odpowiedzi (1)
Bobik [89.76.***.***] dodano: 20.09.2019, 20:17 #15
Kapitalna wiadomość! W dobie tego dziadostwa które wylewa się z radia i YT Sweet Noise wjedzie z tymi koncertami jak czołg i zrobi miazge!!! Wyrwali
starszykowal [83.23.***.***] dodano: 20.09.2019, 21:09 #16
Dobra wiadomość dla fanów mocnej muzyki. Koncert w Poznaniu pokazał że zespół Sweet Noise jest w dobrej formie, a wykonane utwory nic nie straciły na autentyczności. Miło było patrzeć i słuchać tego występu. To dobry czas dla polskiej mocnej muzyki.
Mateo [83.29.***.***] dodano: 20.09.2019, 21:54 #17
Zespół legenda, nie każdy go jarzy, nie każdy umie docenić, niektórzy skreślili już Glacę i SN po CLC i Revolcie, do Tripticu nawet nie podeszli (a szkoda bo to niesamowita rzecz), a kolejne projekty Glacy do końca ich odstraszyły. Dobrze że wrócili, byłem w Poznaniu, zagrali niesamowicie i bardzo przekrojowo. Gadajcie sobie o Glacy co chcecie, ale jest jednym z najfaniejszych showmanów polskiego cięzkiego grania, a i Magik klasa jak zawsze! Ja dziś kupiłem bilety na Warszawski koncert, mimo że tak niedawno widziałem ich na żywo, ba, jakby grali jeszcze jakiś w okolicy to też bym zakupił Uśmiech
Pokaż odpowiedzi (1)
L [85.166.***.***] dodano: 21.09.2019, 11:17 #19
W końcu!!!
FOK [79.175.***.***] dodano: 21.09.2019, 17:52 #20
SN z płyty na płytę kierował swoją muzykę do coraz młodszego odbiorcy. Glaca się starzał, a jego muzyka i teksty stawały się coraz bardziej infantylne. Taki bunt dla 13-latka. Nie bardzo da się teraz tego już słuchać. Chyba że tylko z powodów sentymentalnych.
Seba [217.23.***.***] dodano: 22.09.2019, 09:56 #21
Żenada. Znowu takie same teksty jak kilka lat temu, "zespół w najlepszym składzie", "teksty aktualne jak nigdy dotąd". Bzdura, ale wierni wyznawcy glacy łykają wszystko jak młode pelikany.
duszek [89.39.***.***] dodano: 22.09.2019, 10:03 #22
glaca to hipokryta. dużo chrzani o godności, szacunku, jak to szanuje swoich fanów, że robi to wszystko dla nich, a jego konkurs masek gitarzystów x, którego nie rozwiązał do dzisiaj dobitnie pokazuje gdzie ich wszystkich ma (w dupie). to egoista i liczy sie dla niego tylko wlasny zysk. no, chyba, ze zobacyz ten komentarz i w koncu wylosuje zwyciezcow. po 3 latach... wstyd i szczyt zakłamania.
Wielebny Roman Niewiara [83.26.***.***] dodano: 22.09.2019, 14:03 #23
Przejdę się na koncert z ciekawości. Mam do SN duży sentyment, niestety smuci mnie co stało się z Glacą jako człowiekiem. Także te kapele typu My Riot, czy Glaca Solo- tragedia w warstwie muzyczno tekstowej. Przekaz który był mocny, i o czymś- zamienił na odgrzewane teksty o buncie dla 13-latków. Jeśli SN wróci, to liczę, że Magic nim trochę potrząśnie, bo tego co G teraz tworzy naprawdę nie da się zdzierżyć.
Fiołkowa [209.58.***.***] dodano: 22.09.2019, 16:09 #24
Byłam na koncercie w Pruszczu Gdańskim. Powiem tylko, że był to jeden ze słabszych koncertów w jakich brałam udział. :/