terazmuzyka.pl
Koncerty 266V  
mg | 21 października 2019
0

Sun Kil Moon zagra koncert w Polsce w 2020 roku [DATA, BILETY]

Dowodzony przez Marka Kozeleka zespół Sun Kil Moon ponownie pojawi się w Polsce.

Mark Kozelek wraz z zespołem Sun Kil Moon 11 maja zagra koncert w krakowskim klubie Kwadrat. Muzycy promować będą swój najnowszy album „I Also Want To Die In New Orleans”.

Sun Kil Moon w Polsce – bilety

  • Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 25 października od 10:00 na LiveNation.pl
  • Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 23 października o 10:00 i zakończy się w piątek, 25 października o 9:00
  • Przedsprzedaż na stronie Ticketmaster.pl rozpocznie się w czwartek, 24 października od 10:00 i potrwa do piątku, 25 października do 9:00

Projekt Sun Kil Moon narodził się w 2002 roku jako kontynuacja indie rockowego zespołu Red House Painters, w którym karierę rozpoczynał Mark Kozelek. Muzyk i autor tekstów z Ohio na swoim koncie ma przeszło 40 albumów, których większość wydał w swoim labelu Caldo Verde.

Muzyka Sun Kil Moon łączy w sobie długie i powalająco szczere formy poetyckie z oszczędnymi aranżacjami, które z albumu na album zachwycają swym kunsztem. Kariera Marka Kozelka nabrała ponownego rozpędu wraz z wydaniem płyty „Benji” w 2014 roku. „Benji” został okrzyknięty najlepszym albumem roku przez FACT Magazine, a The Independent opisał album jako „jeden z najbardziej prawdziwych, najmądrzejszych albumów jakich przyjdzie ci słuchać".

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group