terazmuzyka.pl
Film / serial 2656V  
rf | 12 lipca 2019
10

„Stranger Things 4” powstaje. Bracia Duffer ujawniają pierwsze szczegóły

Ledwo premierę miał trzeci sezon „Stranger Things”, a już trwają pracę nad „Stranger Things 4”. Czego możemy się spodziewać?

Bracia Duffer odpowiedzialni za serię „Stranger Things” przyznali, że pracują już nad czwartym sezonem serialu. Aktualnie trwają dyskusje z autorami scenariusza na temat kierunku, w którym ma się potoczyć fabuła „Stranger Things 4”.

Stranger Things 3 pobił rekord popularności Netflixa

Ross Duffer w wywiadzie dla „TVWeb” mówi:

Mamy zarys fabuły i teraz musimy go wypełnić szczegółami. Kolejny sezon będzie zupełnie inny, ale myślę, że ekscytujący.

Najważniejsze jest to, że zamierzamy serial nieco rozbudować. Niekoniecznie o efekty specjalne i rozmach, ale chcemy wyjść z fabułą poza Hawkins.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia do czwartego sezonu „Stranger Things”. Bracia Duffer nie potwierdzili też, czy będzie to finałowy sezon serialu, ale kilka lat temu powiedzieli, że mają w planach nakręcić cztery sezony „Stranger Things”.

Trzeci sezon serialu „Stranger Things” miał swoją premierę 4 lipca tego roku i już został obejrzany rekordową liczbę razy. W ciągu czterech dni od premiery po serial sięgnęło 40,7 milionów użytkowników Netflixa. To więcej niż jakikolwiek inny film lub serial na tej platformie. Póki co cały sezon ukończyło już 18,2 miliony użytkowników.

Poprzednie dwa sezony „Stranger Things” również należały do największych przebojów platformy Netflix.

Komentarze (10)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Potas [188.146.***.***] dodano: 13.07.2019, 11:17 #1
Obawiam się że to już może być sezon wymęczony i na siłę. Zginął jeden z ważniejszych bohaterów, do tego motyw z Rosjanami był już moim zdaniem średni więc następne motywy z powrotem istot nadprzyrodzonych mogą być tak jakby wymuszone. Dla mnie powinni skończyć na sezonie trzecim. No chyba że akcja byłaby o perypetiach bohaterów ale z tłem bardziej realistycznym bez udziału łupieżcy.
Pokaż odpowiedzi (2)
Karo [37.248.***.***] dodano: 13.07.2019, 13:53 #4
Szeryf zyje! Przecież na końcu serialu mówią "Zostawcie Amerykanina" ,co oznacza, że Chopper został przez nich porwany i zyje.
Pokaż odpowiedzi (2)
St [31.182.***.***] dodano: 16.07.2019, 22:54 #7
Amerykanin to murrey bauman
Pokaż odpowiedzi (3)
Komentarze (10 opinii) Skomentuj
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group