terazmuzyka.pl
Newsy 507V  
rf | 20 lutego 2019
0

Sorry Boys opublikowali utwór zapowiadający nową płytę [WIDEO]

Zespół Sorry Boys opublikował teledysk do piosenki „Jesteś pragnieniem”. Zapowiada ona nowy album grupy.

Zespół Sorry Boys udostępnił nowy teledysk. Powstał on do piosenki „Jesteś pragnieniem”, która zapowiada czwarty album grupy. Ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Tak o „Jesteś pragnieniem” opowiadają jego twórcy:

Z wielką ekscytacją otwieramy nowy muzyczny rozdział! "Jesteś Pragnieniem" jest pierwszym singlem zapowiadającym nasz nowy album.

Miłość nie ma wieku, jednego imienia, płci, ani granic. Wszyscy jej pragniemy, jak wolności. Ta piosenka powstała w przypływie czystego natchnienia. Przyszła i objęła mnie jak gorący wiatr pustyni. Niech teraz Was obejmuje i unosi!

Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Marek Dziedzic, a za miks i mastering Bartosz Dziedzic. Teledysk wyreżyserował Karol Łakomiec, na podstawie naszego wspólnego scenariusza. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w powstawanie tego utworu i teledysku! Dziękujemy szczególnie tancerzom, którzy zjawili się na planie w odpowiedzi na nasze ogłoszenie o castingu.

Poniżej możecie obejrzeć teledysk.

Sorry Boys powstał w 2006 roku w Warszawie z inicjatywy Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka. Na czele grupy stoi charyzmatyczna wokalistka, Bela Komoszyńska. Grupa zadebiutowała w 2010 roku albumem „Hard Working Classes”, a w 2013 roku wydała płytę „Vulcano”. Ostatni album ukazał się pod tytułem „Roma” w 2016 roku. Płyta została nominowana do nagrody Fryderyk w kategorii „Album roku alternatywa”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group