terazmuzyka.pl
Film / serial 267V  
mg | 20 lutego 2020
0

Słynny kompozytor pracował nad soundtrackiem nowego Jamesa Bonda. Premiera już w marcu!

Kilka dni przed premierą nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda opublikowana zostanie pochodząca z niego ścieżka dźwiękowa.

Oryginalna ścieżka dźwiękowa do nowego filmu o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać” – po raz pierwszy w historii serii skomponowana przez Hansa Zimmera – ukaże się 27 marca. Nad soundtrackiem pracował również słynny gitarzysta Johnny Marr.

Przypomnijmy, że tytułowy utwór nagrała natomiast robiąca furorę młoda Billie Eilish. Z opublikowaną kilka dni temu kompozycją pt. „No Time To Die” możecie zapoznać się poniżej:

25 film o przygodach Jamesa Bonda będzie miał swoją premierę 3 kwietnia 2020 roku. Będzie to ponadto ostatnia produkcja, w której główną rolę zagra Daniel Craig. Aktor oficjalnie ogłosił, że kończy swoją przygodę z filmami o Bondzie. Poza nim, na ekranie zobaczymy między innymi Ralpha FiennesaLea SeydouxNaomie Harris czy Jeffreya Wrighta

Na produkcję filmu wydano rekordowe 250 milionów dolarów


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group