terazmuzyka.pl
Newsy 2367V  
rf | 18 marca 2019
3

Slash wspomina, jak pierwszy raz usłyszał głos Axla Rose'a

Nie byłoby Guns N’ Roses, gdyby nie wokalista Axl Rose. Co pomyślał Slash, gdy go usłyszał po raz pierwszy?

Skład Guns N’ Roses kształtował się powoli w połowie lat 80. w Los Angeles. Axl Rose i Izzy Stradlin grali w różnych składach, zanim uformował się pierwszy skład grupy. A stało się to dopiero, gdy dołączył do nich Slash.

Slash: Lemmy podrywał moją dziewczynę

W wywiadzie dla „Kerrang!” Slash wspomina moment, gdy pierwszy raz usłyszał głos Axla Rose’a:

Pierwszy raz usłyszałem go z kasety, którą przyniósł mi Izzy. Był na niej sam hałas, przez który przebijał się ten bardzo wysoki i mocny głos.

Moją pierwszą myślą było, że jest w nim coś soulowego. Były w nim bluesujące melodie, co było czymś wyjątkowym dla tego typu głosu. Rzadko kiedy słyszało się, by ktoś prowadził melodię w tak naturalny sposób. Potem udałem się na ich koncert.

Idąc na koncert nie wiedziałem, że usłyszę tę samą osobę, którą słyszałem na kasecie. Wymiatali na scenie. Izzy ślizgał się na kolanach, a Axl wymachiwał głową. Byli zajebiście czaderscy.

Slash aktualnie promuje płytę „Living The Dream”, z którą w lutym przyjechał do Polski. Relację z łódzkiego koncertu a także wywiad ze Slashem możecie przeczytać w marcowym numerze „Teraz Rocka”, który dostępny jest w sprzedaży.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gienek Szymoniak [195.20.***.***] dodano: 18.03.2019, 08:49 #1
"Potem udałem się na ich koncert. Idąc na koncert nie wiedziałem, że usłyszę tę samą osobę, którą słyszałem na kasecie".
Brzmi to co najmniej niespójnie. Ktoś nawalił z tłumaczeniem?
Pokaż odpowiedzi (1)
Ostry [194.156.***.***] dodano: 19.03.2019, 09:31 #3
Stary, tu nie chodzi o to co powiedział Slash, tylko o to, że ten news promuje płytę i wywiad w gazecie, tam już nie ma żadnych błędówUśmiech
Zobacz także
Newsy 838V  
Newsy 2763V  
10

Sharon Osbourne zaatakowała byłego basistę Ozzy'ego

rf | fot. Eva Rinaldi | 13 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group