terazmuzyka.pl
Newsy 1927V  
rf | fot. Ed Vill | 22 października 2018
0

Slash: Byłem nastawiony anty do Guns N' Roses

Slash przyznał, że był niechętny reaktywacji Guns N’ Roses. Zdradził też, kto go zawsze namawiał do pojednania z Axlem.

Reaktywacja Guns N’ Roses ze Slashem, Axlem Rose’em i Duffem McKaganem była jednym z największych wydarzeń ostatnich lat. Slash przyznał jednak, że bardzo długo nie chciał pojednania z wokalistą.

Duff dołączył do zespołu Slasha zagrać przebój Guns N' Roses [WIDEO]

W wywiadzie dla Theresy Rockface Slash przyznał, że osobą, która zawsze go namawiała do powrotu do Guns N’ Roses był... Scott Weiland – nieżyjący już wokalista Stone Temple Pilots i Velvet Revolver. To właśnie dla niego Guns N’ Roses wykonują na koncertach utwór „Slither” Velvet Revolver:

Scott zawsze popierał pomysł powrotu Gunsów, a ja zawsze byłem nastawiony anty do Guns N’ Roses. Mówię to szczerze. Byłem po prostu uparty. Świetnie było wykonywać ten utwór, bo stworzyliśmy go ze Scottem, a on zawsze uważał, że Gunsi powinni wrócić.

Koncert Slasha w Polsce

Slash aktualnie promuje swoje kolejne solowe wydawnictwo, zatytułowane „Living The Dream”, które ukazało się we wrześniu tego roku. Już w lutym i marcu przyszłego roku, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają koncerty w Europie (pierwsza część trasy przebiega we wrześniu i październiku tego roku w USA). W ramach tego tournée 12 lutego 2019 artysta wystąpi również w Polsce. Koncert odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Organizatorem jest Metal Mind Productions.

Tymczasem w listopadzie Guns N’ Roses powrócą na jeszcze kilka koncertów w Azji, RPA oraz na Hawajach. Będą to ostatnie występy w ramach trasy „Not In This Lifetime”, która wystartowała w 2016 roku i przyniosła gigantyczne dochody.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 497V  
0

Steven Tyler zaskoczył Backstreet Boys na scenie [WIDEO]

rf | fot. Gage Skidmore | 21 kwietnia 2019
Newsy 1099V  
Newsy 418V  
Newsy 2179V  
Newsy 271V  
0

Novika zaprezentowała teledysk do utworu „Emotika” [WIDEO]

mg | fot. Eliza Krakowka | 16 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group