terazmuzyka.pl
Newsy 427V  
rf | 18 lipca 2019
0

Skunk Anansie zaprezentował nowy teledysk przed koncertem w Polsce [WIDEO]

Zespół Skunk Anansie podzielił się z fanami nowym teledyskiem. Grupa już wkrótce wystąpi na Pol’and’Rock Festival.

Skunk Anansie zaprezentował fanom nowy teledysk do utworu „What Do You Do For Love”. To pierwszy premierowy materiał Skunk Anansie od wydanej w 2016 roku płyty „Anarchytecture”. W tej chwili zespół jest w trasie promującej koncertowy album „25LIVE@25” wydany w tym roku z okazji 25-lecia działalności zespołu, na którym duża część materiału została zarejestrowana w Polsce.

Sprawdź połączenia kolejowe na Pol'and'Rock Festival

Tak o nowym utworze wypowiada się Skin:

Najtrudniejsze do napisania są piosenki polityczne, dlatego staramy się ich unikać. One powinny same wychodzić z człowieka z powodu udręki, ale często brzmią nieszczęśliwie i wtedy wpadamy w stare stereotypy. To powoduje wściekłość. Natomiast miłość wydaje się być powodem, dla którego ludzie robią nienawistne rzeczy. Tego nigdy nie byłam w stanie zrozumieć.

Teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Zespół Skunk Anansie będzie jedną z gwiazd tegorocznego Pol’and’Rock Festival, który odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Na imprezie zagrają między innymi: Crossfaith, Horskh, Lordi, Prophets Of Rage, Kult, Crystal Fighters, Sidney Polak, Dub Fx, Renata Przemyk, Perturbator, Cyrk Deriglasoff, Witek Muzyk Ulicy, Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 677V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group