terazmuzyka.pl
Koncerty 1141V  
mg | 14 czerwca 2019
0

„Skazani na busa z Antyradiem”, czyli akcja w związku z Pol'and'Rock 2019

Choć kolej postanowiła rzucić kłody pod nogi wszystkim wybierającym się do Kostrzyna nad Odrą, niedługo wystartuje akcja, która ułatwi dotarcie na Pol'and'Rock Festival 2019.

„Skazani na busa z Antyradiem” to wspólna akcja popularnej stacji i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – organizatora Pol'and'Rock Festival. Potrwa na antenie od 8 do 26 lipca. W tym czasie Antyradio będzie kompletować skład wyjątkowych dwóch rockowych autokarów.

Pierwszy z nich wyruszy do Kostrzyna nad Odrą 31 lipca z Katowic. O miejscu i terminie startu kolejnego redakcja będzie informować na antenie.

- możemy przeczytać na stronie Antyradia.

Ponadto na Facebooku powstała grupa i fanpage „Skazani na busa z Antyradiem” – to miejsce dyskusji o wspólnej podróży i dzielenia się pomysłami, jak bezpiecznie dotrzeć na Pol'and'Rock Festival

Warto pamiętać, że miejscem zamieszczania ogłoszeń o przejazdach, wolnych miejscach, busach i autobusach na Pol’and’Rock jest wyłącznie Bank Podróży.

Przypomnijmy, że w tym roku kolej poinformowała, że nie zapewni dodatkowych pociągów dla festiwalowiczów, jak czyniła to przez ostatnie 25 lat. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że koleje chcą celowo pomijać stację Kostrzyn przed, w trakcie i po Pol'and'Rock Festival.

Wypowiedział się na ten temat Jurek Owsiak:

Na tegorocznej imprezie zagrają między innymi: Crossfaith, Horskh, Prophets Of Rage, Kult, Crystal Fighters, Sidney Polak, Dub Fx, Renata Przemyk, Perturbator, Cyrk Deriglasoff, Witek Muzyk Ulicy, Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley.

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Zeszłoroczna edycja festiwalu (po raz pierwszy jako Pol’and’Rock) odbyła się na początku sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wystąpiła na niej cała plejada gwiazd z kraju i ze świata, w tym Judas Priest, Gojira, Nocny Kochanek Big Cyc. Od ponad 20 lat na czele festiwalu stoi Jerzy Owsiak oraz kierowana przez niego fundacja.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 374V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group