terazmuzyka.pl
Teraz Rock 269V  
mg | 29 lipca 2020
0

Sierpniowy „Teraz Rock” właśnie trafił do sprzedaży

Lamb of God, Deep Purple, Wojciech Waglewski, Mariusz Duda, Bob Dylan... To tylko niektórzy wykonawcy, o których przeczytacie w sierpniowym „Teraz Rocku”.

Jednym z głównych bohaterów sierpniowego „Teraz Rocka” jest zespół Lamb of God, któremu poświęciliśmy 10-stronicową wkładkę. Istniejąca od 1994 roku amerykańska formacja, w której grali lub nadal grają Randy BlytheChris Adler czy Mark Morton, ma na koncie dziesięć albumów długogrających. Ostatnim z nich jest płyta „Lamb of God” opublikowana zaledwie kilka tygodni temu.

[SIERPNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Wiele miejsca poświęciliśmy również legendarnemu Deep Purple. Wybór ten nie jest przypadkowy, ponieważ w sierpniu brytyjska formacja opublikuje kolejny studyjny album. Na jego temat, a także o wielu innych sprawa opowiedział w wywiadzie basista Roger Gover. Przepytaliśmy ponadto Wojciecha WaglewskiegoMariusza Dudę czy członków Blues PillsPrimal FearSoft Cell i 1984.

Nie mniej ciekawie jest w dziale z artykułami, gdzie znajdziecie tekst poświęcone Bobom Dylanowi i MarleyowiHayley Williams z ParamoreKubie Sienkiewiczowi czy zespołem Eloy i Rush. Poza tym stałe rubryki poświęcone recenzjom najnowszych wydawnictw czy powracającym po dłuższej przerwie koncertom.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group