terazmuzyka.pl
Film / serial 715V  
rf | 26 marca 2020
8

Sekielscy przełożyli premierę filmu „Zabawa w chowanego” [OŚWIADCZENIE]

Bracia Sekielscy poinformowali, że wstrzymują się z premierą filmu „Zabawa w chowanego”.

Bracia Tomasz i Marek Sekielscy poinformowali, że zaplanowana na 28 marca premiera filmu „Zabawa w chowanego” się nie odbędzie w tym terminie. Film jest głośną kontynuacją filmu „Tylko nie mów nikomu”, traktującym o problemie pedofilii w kościele. Bracia uzasadniają ten ruch aktualną sytuacją na świecie, pisząc: „Podjęliśmy tę decyzję w poczuciu odpowiedzialności za skutki i emocje, które film może wywołać. Potrzeba teraz w naszym kraju solidarności i jedności”.

Poniżej możecie przeczytać całe oświadczenie braci Sekielskich.

Szanowne i Szanowni!

Przyszło nam żyć w ciekawych choć trudnych czasach. Nikt z nas dzisiaj nie wie, gdzie nasz świat będzie za kilka tygodni, czy miesięcy. Najważniejsze teraz jest dbanie o siebie, o siebie nawzajem i o to wszystko, co jest jeszcze do uratowania. Czas pokaże, czy zdamy ten egzamin.

Na 28 marca planowaliśmy premierę naszego nowego filmu o pedofilii wśród polskich duchownych „Zabawa w chowanego”. Zdecydowaliśmy jednak o zawieszeniu emisji na czas nieokreślony. Podjęliśmy tę decyzję w poczuciu odpowiedzialności za skutki i emocje, które film może wywołać. Potrzeba teraz w naszym kraju solidarności i jedności. Na każdym kroku obserwujemy wiele dobra płynącego z różnych stron. Pomagamy sobie, to jest cudowne i niech tak zostanie. Zwłaszcza, gdy aparat państwa nie radzi sobie najlepiej. Ponadto temat, którym się zajmujemy wymaga merytorycznej debaty i decyzji, na które siłą rzeczy w obecnej sytuacji nie ma dobrego czasu.

Wszystkie nasz działania na bieżąco konsultujemy z bohaterami „Zabawy w chowanego”. Mamy ich pełne zrozumienie i akceptację. Również Was prosimy o uszanowanie naszej decyzji.

Tomasz i Marek Sekielscy

Opublikowany w 2019 roku na YouTube film „Tylko nie mów nikomu” obejrzany już został ponad 23 miliony razy.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze Rojku, Yes, Marillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (8)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wielki fan Purpli [5.173.***.***] dodano: 26.03.2020, 13:17 #1
Niezrozumiałe podejście. Teraz kiedy większość jest w domu, kiedy kina i teatry są pozamykane, łącza internetowe byłyby gorące od transmisji danych, a film miałby rekordową oglądalność i dotarłby do niezliczonych rzesz widzów!
Pokaż odpowiedzi (1)
Nudziar [83.11.***.***] dodano: 26.03.2020, 22:41 #3
Jak już to Sekielscy. Ale czego ja oczekuję po tej stronie.
Polak Buddysta [37.47.***.***] dodano: 27.03.2020, 21:41 #4
Ty k... o je... a!!!!! Nie masz jaj!
roztargniony [79.185.***.***] dodano: 28.03.2020, 08:23 #5
A może wyszła kicha i lepiej schować do szuflady na czas nieokreślony...... zapomną
Obłuda Sekielskich [37.47.***.***] dodano: 28.03.2020, 12:20 #6
W czasie, kiedy wszystkie stacje telewizyjne zajmują się koronawirusem, nie będą w stanie zajmować się reklamowaniem filmu Sekielskich. Szkoda, że tego oczywistego powodu wstrzymania premiery Sekielscy "zapomnieli" podać w swoim oświadczeniu.
Katarzyna [31.60.***.***] dodano: 28.03.2020, 22:59 #7
Zrozumiałe, nie rozumiem komentarzy. Czekałam na film tyle czasu, smutne.
Nie zależy im na gorących liniach youtoba, prędzej czy później każdy kto chciał obejrzy.
Rozmiem i czekam :-)
Nudziar [83.20.***.***] dodano: 29.03.2020, 10:27 #8
Nazwisko nadal niepoprawione. Czekacie na jakąś petycję w tej sprawie czy co?
Komentarze (8 opinii) Skomentuj
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group