terazmuzyka.pl
Koncerty 899V  
rf | 1 kwietnia 2019
2

Shawn Mendes w Polsce już jutro. Ważne informacje organizacyjne!

Shawn Mendes już 2 kwietnia wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Przytaczamy szereg ważnych informacji, o których powinien pamiętać każdy, kto wybiera się na koncert.

Shawn Mendes, wokalista i kompozytor, w ramach promocji swojej trzeciej, imiennej płyty, w 2019 roku wyruszył w trasę koncertową po największych światowych arenach. Jego pierwszy koncert w Polsce odbędzie się już 2 kwietnia 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się błyskawicznie.

Poniżej harmonogram koncertu oraz garść informacji organizacyjnych dla osób, wybierających się na koncert.

Harmonogram

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 19:30 Alessia Cara
  • 20:30 SHAWN MENDES

Wejście na koncert

Sektory i płyta – wejście nr 1, 2, 3 (zejście na płytę odbywa się wejściami z holu głównego na poziomie A)

Loże – wejście pomiędzy wejściami nr 1 i 2

Pakiety VIP – wejście nr 3 (dwa dedykowane tunele)

- VIP 1 - pakiet diamentowy: od godziny 14:30

- VIP 2 - pakiet złoty: od godziny 14:30

- VIP 3 - pakiet srebrny: od godziny 15:00

- VIP 4 - pakiet VIP merch: od godziny 18:00

UWAGA! Wszystkie miejsca w hali są siedzące!

Na teren obiektu nie wniesiesz: toreb większych niż 36 cm x 36 cm x 15 cm,plecaków i walizek; szklanych, plastikowych i metalowych pojemników (w tym bidonów); profesjonalnych aparatów, kamer, sprzętu nagrywającego audio/video; sprzętu zakłócającego pracę urządzeń wykorzystujących częstotliwości radiowe, selfie sticków, wszelkiej broni, materiałów pirotechnicznych, banerów na kijach, banerów politycznych lub innych przedmiotów uznanych za niebezpieczne/nieodpowiednie wskazanych w regulaminie imprezy

Jeśli masz mniej niż 15 lat…

Osoby małoletnie urodzone po 2 kwietnia 2004 r. mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką osoby, która ukończyła 18 lat – opiekuna prawnego lub osoby upoważnionej na piśmie przez opiekuna prawnego, która przy pierwszym wejściu na Imprezę przekaże obsłudze wejścia deklarację o odpowiedzialności za osobę małoletnią wg wzoru opracowanego przez Organizatora.

Osoby z niepełnosprawnościami (OzN)

TAURON Arena Kraków jest w pełni przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Obiekt posiada dwie pochylnie dla OzN: od strony ul. Lema i od Parku Lotników. Miejsca siedzące dla OzN znajdują się w sektorach A4 i A7. Na poziomie A, przed halą główną znajdują się miejsca parkingowe dla OzN.

Aparaty fotograficzne

Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio/video oraz wszelkich aparatów fotograficznych, selfie sticków, tabletów, Polaroidów, kamer GoPro oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Executioner dodano: 01.04.2019, 18:55 #1
Spamer, którego "tfurczość" sponsorowana przez YouTube przerywała dostępne swego czasu playlisty tematyczne...
rapidos [109.241.***.***] dodano: 03.04.2019, 13:03 #2
Ja się tak ostatnio zastanawiałem kim jest k*#wa Shawn Mendez i jakim cudem gra w Tauron Arenie? Moje zdziwienie przeszło w niedowierzanie gdy zobaczyłem, że koncert jest wyprzedany. Człowiek niby trzyma rękę na pulsie z różnymi gatunkami ale okazuje się że czas chyba to powiedzieć niczym Riggs z Zabójczej Broni - "I'm too old for this shit".
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group