terazmuzyka.pl
Newsy 1324V  
rf | fot. Frank Maddocks | 11 grudnia 2019
1

Serj Tankian chce wydać płytę System Of A Down z nieznanym materiałem

Wokalista System Of A Down jest za tym, żeby ukazał się album z niepublikowanymi wcześniej utworami zespołu.

Serj Tankian przyznał, że jest za publikacją płyty System Of A Down z nieznanym wcześniej materiałem. Fani stworzyli w internecie petycję, by nakłonić zespół do wydania takiej płyty. Kiedy jej twórca zapytał wokalistę, czy widział tę petycję, ten odparł:

Chodzi o niewydane piosenki SOAD? Tak. Jestem za. Przekonajcie pozostałych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dear @shavoodadjian, @johndolmayan_, and @daronmalakian We ask of you to please release the unreleased music of System of a Down. It’s probably the closest thing to new music we will get. @serjtankian is all for the music to be released. Now it is up to us as a community to convince you guys. The petition has over 1,650 signatures. Please come together and agree upon the release of the System of a Down unreleased songs from Mezmerize and Hypnotize as well as songs like Honey and Temper. Thank you for reading. You can help too by clicking the link in my bio and signing the petition! #SOAD #SerjTankian #ShavoOdadjian #JohnDolmayan #DaronMalakian #SOADTour2020 #UnreleasedSOADMusic #NewSOAD #Petition #Change #Toxicity #StealThisAlbum #Mezmerize #Hypnotize #SystemOfADown

Post udostępniony przez Serj Tankian Fan Page (@followthesystem)

Pozostali muzycy System Of A Down sugerują, że to Serj Tankian blokuje postępy nad albumem z premierowym materiałem. W niedawnym wywiadzie dla „Billboard” wokalista odparł:

Nic się nie zmieniło. Gramy trasy. Gramy koncerty. Ale nie udało nam się dojść do porozumienia w kwestii komponowania. Może pewnego dnia to się zmieni, a może nie. Nadal jesteśmy bliskimi przyjaciółmi, lubimy ze sobą przebywać i jesteśmy jak rodzina. Wkrótce zapowiemy nowe koncerty.

Basista System Of A Down, Shavo Odadjian przyznał w wywiadzie dla „Trunk Nation”, że grupa przymierzała się do nagrania nowego albumu. W wyniku sesji powstało około 10 nowych piosenek:

Dwa lata temu zebraliśmy się we trójkę – bez Serja, który zajęty był solową karierą – i napisaliśmy około 10 lub 11 piosenek. Daron przyniósł siedem albo osiem piosenek, ja przyniosłem ze cztery czy pięć pomysłów i zrobiliśmy z nich piosenki. Brakowało tylko śpiewu Serja. Były bardzo dobre. Mam nadzieję, że pewnego dnia do nich powrócimy i Serj dołoży swoje, bo wiem, że ma coś w zanadrzu.

Nie rozumiem, dlaczego wciąż nie możemy nagrać tej płyty. Myślę, że jesteśmy w stanie pokonać wszystkie przeszkody. Nie wydarzyło się nic, czego nie dałoby się rozwiązać. Wszystko sprowadza się do różnic kreatywnych, które według mnie ciągną się zbyt długo.

Gdyby to zależało ode mnie, nigdy nie zawieszalibyśmy działalności. Nagrywalibyśmy teraz pewnie naszą dziewiątą albo dziesiątą płytę.

System Of A Down wkrótce ponownie przyjedzie do Polski. Grupa wystąpi 30 czerwca 2020 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Brawo ja [185.6.***.***] dodano: 11.12.2019, 21:10 #1
A.ja tam będęUśmiech
Zobacz także
Newsy 540V  
3

Tommy Lee ocenia występ Post Malone z utworami Nirvany

rf | fot. The Come Up Show | 11 sierpnia 2020
Newsy 873V  
6

Tool rozważa nagranie płyty EP

rf | 11 sierpnia 2020
Newsy 953V  
1

Mike Portnoy wskazuje ulubiony zespół ostatniej dekady

rf | fot. Andreas Lawen, Fotandi | 10 sierpnia 2020
Newsy 1871V  
13

Sharon Osbourne wyjawia, do kogo należy Black Sabbath

rf | fot. Warner Bros. Records | 8 sierpnia 2020
Newsy 260V  
3

Rasta (Decapitated) debiutuje z zespołem Lucy Burns [WIDEO]

rf | fot. Maciej Pieloch | 7 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group