terazmuzyka.pl
Pitbulek 581V  
rf | fot. 6tee-zeven | 14 lutego 2019
1

Ryan Adams oskarżony o molestowanie przez kilka kobiet, w tym nieletnią fankę

Kilka kobiet zarzuca piosenkarzowi Ryanowi Adamsowi molestowanie seksualne i manipulację. Piosenkarz odcina się od tych zarzutów.

Opublikowany przez „The New York Times” artykuł powołuje się na kilka kobiet, które zarzucają Ryanowi Adamsowi molestowanie i manipulację. Jedna z tych kobiet miała 14 lat, gdy rzekomo doszło do opisywanych wydarzeń.

Wśród innych, cytowanych kobiet jest była żona Adamsa, Mandy Moore, oraz piosenkarka Courtney Jane. Stawiane mu zarzuty są różne w zależności od osoby. Mandy Moore twierdzi, że Adams zniechęcał ją do rozwoju artystycznego i manipulował nią. W artykule mówi:

Zawsze mi powtarzał: „Nie jesteś prawdziwym muzykiem, bo nie grasz na żadnym instrumencie”. Jego zachowanie właściwie zablokowało moją zdolność do nawiązania nowych kontaktów w przełomowym i potencjalnie lukratywnym okresie mojego życia.

Courtney Jane twierdzi, że Adams skontaktował się z nią w 2013 roku z propozycją nagrania wspólnej piosenki, a gdy się spotkali Ryan zaczął się do niej zalecać.

Natomiast kobieta imieniem Ava twierdzi, że gdy miała 14 lat rozmawiała z Adamsem przez Skype’a i przynajmniej raz ich rozmowa zeszła na temat seksu. Para nigdy nie spotkała się osobiście.

Ryan Adams opublikował oświadczenie, w którym odnosi się do tych zarzutów:

Nie jestem doskonałym człowiekiem i popełniłem błędy. Jeśli kogoś nieświadomie skrzywdziłem, głęboko za to przepraszam.

Jednak artykuł ten jest pełen nieścisłości. Niektóre szczegóły zostały źle zinterpretowane. Inne wyolbrzymione. A inne to wierutne kłamstwa. Nigdy nie wdałbym się w nieprzyzwoitą konwersację z osobą, o której wiedziałbym, że jest nieletnia. Kropka.

Zawsze starałem się moją muzyką i moim życiem dawać ludziom radość i wielkim smutkiem napawa mnie, gdy niektórzy twierdzą, że sprawiłem im ból. Staram się być najlepszym, na jakiego mnie stać. Życzę wszystkim współczucia, zrozumienia i troski.

Prawnik Adamsa potwierdził słowa swojego klienta, dodając, że Adams nigdy nie wdał się w nieprzyzwoitą rozmowę przez internet z osobą, o której wiedział, że jest nieletnia. Według innego artykułu Ava okłamała piosenkarza, gdy zapytał ją o wiek.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
qwerty [162.247.***.***] dodano: 14.02.2019, 11:09 #1
Taki news i to w walentynki, teraz to lepiej być singlem i nie pchać się w związki bo cie dziewczyna o molestowanie oskarży, szkoda tylko że cały ruch metoo i fala oskarżeń szkodzi normalnym dziewczynom.
Zobacz także
Pitbulek 715V  
0

Rob Zombie zaatakował kobietę na koncercie [WIDEO]

rf | fot. Eric Thirteen | 16 sierpnia 2019
Pitbulek 2911V  
24

Heavy metal służy zdrowiu. Tak wykazało badanie

rf | fot. Luka Knežević - Strika, EXIT Photo Team | 8 sierpnia 2019
Pitbulek 622V  
5

Robbie Williams żył w nawiedzonym domu i rozważał samobójstwo

rf | fot. Дмитрий Садовников | 12 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group