terazmuzyka.pl
Newsy 379V  
rf | 16 września 2019
0

Rod Stewart poinformował, że pokonał raka

Rod Stewart poinformował, że udało mu się pokonać raka prostaty.

Jak podaje magazyn „The Mirror” Rod Stewart poinformował, że dwa lata temu walczył z rakiem prostaty. Artyście udało się pokonać chorobę, o czym poinformował w miniony weekend podczas imprezy charytatywnej.

Rod Stewart powiedział:

Nikt tego nie wie, ale pomyślałem, że to najwyższa pora o tym poinformować. Lekarze potwierdzili, że udało się wyleczyć chorobę. Wszystko dzięki temu, że została wykryta na bardzo wczesnym etapie. Przeszedłem wiele badań.

Raka prostaty zdiagnozowano u niego dwa lata temu:

Musisz myśleć pozytywnie, sumiennie przejść leczenie i zachować uśmiech na twarzy... Przez dwa lata pracowałem i jestem szczęśliwy. Bóg się mną opiekuje.

Rod Stewart zdobył niezliczoną ilość najważniejszych nagród w branży, w tym między innymi: dwa wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame, ASCAP Founder Award za napisane utwory, nagrodę New York Times dla bestsellerowego Autora, Nagrodę Grammy w kategorii Living Legend, a w 2016 roku został uhonorowany przez Księcia Williama w Pałacu Buckingham tytułem szlacheckim w uznaniu za artystyczne osiągnięcia oraz działalność charytatywną, stając się oficjalnie „Sir Rodem Stewartem”.

Sławę przyniosły mu w latach 70. występy w zespole The Faces, ale prawdziwą karierę zaczął robić, jako artysta solowy, wydając takie płyty jak „A Night In Town”, „Foot Loose & Fancy Free” i „Blondes Have More Fun”.

Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach muzycznych - od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami zdobywającymi czołówki list przebojów przez wszystkie dekady swojej kariery.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 295V  
0

Kirk Hammett (Metallica) zagrał z UFO [WIDEO]

rf | fot. Gage Skidmore | 16 października 2019
Newsy 268V  
0

Lars Ulrich (Metallica) dołączył do Mumford & Sons [WIDEO]

rf | fot. creepin Death | 15 października 2019
Newsy 2487V  
2

Fani chcą uratować zasłużony klub muzyczny. Trwa zbiórka pieniędzy!

mg | fot. Paulina Grzybowska | 14 października 2019
Newsy 833V  
Newsy 1333V  
5

Eddie Van Halen walczy z nowotworem

rf | 14 października 2019
Newsy 1465V  
7

Kirk Hammett ma mnóstwo materiału na nową płytę Metalliki

rf | fot. Gage Skidmore | 11 października 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group