terazmuzyka.pl
Newsy 424V  
rf | 16 września 2019
0

Rod Stewart poinformował, że pokonał raka

Rod Stewart poinformował, że udało mu się pokonać raka prostaty.

Jak podaje magazyn „The Mirror” Rod Stewart poinformował, że dwa lata temu walczył z rakiem prostaty. Artyście udało się pokonać chorobę, o czym poinformował w miniony weekend podczas imprezy charytatywnej.

Rod Stewart powiedział:

Nikt tego nie wie, ale pomyślałem, że to najwyższa pora o tym poinformować. Lekarze potwierdzili, że udało się wyleczyć chorobę. Wszystko dzięki temu, że została wykryta na bardzo wczesnym etapie. Przeszedłem wiele badań.

Raka prostaty zdiagnozowano u niego dwa lata temu:

Musisz myśleć pozytywnie, sumiennie przejść leczenie i zachować uśmiech na twarzy... Przez dwa lata pracowałem i jestem szczęśliwy. Bóg się mną opiekuje.

Rod Stewart zdobył niezliczoną ilość najważniejszych nagród w branży, w tym między innymi: dwa wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame, ASCAP Founder Award za napisane utwory, nagrodę New York Times dla bestsellerowego Autora, Nagrodę Grammy w kategorii Living Legend, a w 2016 roku został uhonorowany przez Księcia Williama w Pałacu Buckingham tytułem szlacheckim w uznaniu za artystyczne osiągnięcia oraz działalność charytatywną, stając się oficjalnie „Sir Rodem Stewartem”.

Sławę przyniosły mu w latach 70. występy w zespole The Faces, ale prawdziwą karierę zaczął robić, jako artysta solowy, wydając takie płyty jak „A Night In Town”, „Foot Loose & Fancy Free” i „Blondes Have More Fun”.

Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach muzycznych - od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami zdobywającymi czołówki list przebojów przez wszystkie dekady swojej kariery.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 842V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group