terazmuzyka.pl
Newsy 2622V  
rf | 14 października 2019
22

Robb Flynn odpowiada na krytykę nowego singla Machine Head

Lider Machine Head bardzo ostro zareagował na krytykę nowego utworu, „Do Or Die”.

Kilka dni temu Machine Head wypuścił nowy utwór zatytułowany „Do Or Die”. Piosenka spotkała się z krytyką niektórych fanów, zarzucających, że słowa „die, motherfucker, die” zostały zaczerpnięte z utworu „Die MF Die” zespołu Dope.

Zobacz teledysk „Do Or Die” Machine Head [WIDEO]

Robb Flynn ostro zareagował na krytykę na swoim Instagramie, pisząc:

Do wszystkich zrzędliwych internetowych trollujących skurwieli, którzy biadolą, że „Do Or Die” zawiera fragment tekstu Dope. Przypominam wam tępi numetalowcy, że od 1993 roku w piosence „fuck at all” powtarzam słowa „c’mon motherfucker c’mon”. (...) Było to dobre siedem lat zanim ukazał się „Die MF Die” Dope wy koniobijcy!

Nie wspominam, że każdy jebany zespół na ziemi używający frazy „_______ motherfucker _________” w dowolnej kombinacji (i dotyczy to Coal Chamber, Five Finger Death Punch, Dope i, tak, Machine Head” zerżnął to z hiphopowego klasyka „The Roof Is On Fire” Rock Master Scott & The Dynamic Three z 1984 roku.

I jeśli jeszcze raz usłyszę internetowego bęcwała skomlącego na „żenujący tekst”, który jednocześnie brandzluje się przed komputerem do słownego geniuszu Babymetal, niech się udławi kutasem.

Bo gdy tylko zabrzmi „Walk” Pantery z poetyckim tekstem na miarę Edgara Allana Poe jak „run your mouth when I’m not around it’s easy to achieve” i „walk on home boy” albo Lamb Of God z „this is motherfucking invitation” te same bezmózgi wybiegają na parkiet i zaczynają headbanging. I słusznie!

PS: Kto, kurwa, słucha Dope?

Zespół Machine Head jest aktualnie w trasie koncertowej, która będzie miała dwa przystanki w Polsce: 18 października grupa zagra w klubie B90 w Gdańsku, a 19 października w warszawskiej Progresji.

Komentarze (22)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
jabco40 [83.23.***.***] dodano: 14.10.2019, 17:16 #1
Ale ostro pojechał !!!!!
Pokaż odpowiedzi (1)
Q [178.232.***.***] dodano: 14.10.2019, 17:38 #3
Co za prostacka wypowiedź...
Trabsirk [188.146.***.***] dodano: 14.10.2019, 18:22 #4
Ma rację. Keep on rockin, Rob
Vampirro dodano: 14.10.2019, 18:25 #5
Ktoś tu miał zły dzień.
Manwojciech [83.238.***.***] dodano: 14.10.2019, 18:57 #6
Ten ssw ma takie ego że to szok. Wystarczy przeczytać tekst tego nowego tworu żeby stwierdzić jak bardzo zaburzony jest ten człowiek. Btw chętnie odsprzedam bilet z b90
Pokaż odpowiedzi (3)
Damian [188.147.***.***] dodano: 14.10.2019, 18:59 #10
Z grubej rury po męsku
Mrco [84.38.***.***] dodano: 14.10.2019, 19:53 #11
Ten gość psuje opinie o metalu.Kazdy teraz pomyśli ze tacy właśnie są metalowcy.Chamska wypowiedź.Dno.i wodorosty.
Pokaż odpowiedzi (2)
Metalt [84.38.***.***] dodano: 14.10.2019, 19:59 #14
Ten komentarz to dno.mogłby odpisać trollom odp******ę się.i tyle.A tu takie prostackie teksty. Nieładnie Panie Robb.
p [83.11.***.***] dodano: 14.10.2019, 23:15 #15
Ktoś tu chyba jest sfrustrowany...
Farg [46.134.***.***] dodano: 15.10.2019, 08:03 #16
Ostra wypowiedź. Sądzę, że dla dzisiejszych pedziów z warszawki w różowych koszulkach nie do przełknięcia. Mimo że codziennie przełykają gorsze rzeczy.
Jojne [5.174.***.***] dodano: 15.10.2019, 11:05 #17
Czy ten facet ma 14 lat?!?
Diz [89.71.***.***] dodano: 15.10.2019, 14:25 #18
Machine Head to zawsze był szajs. Oni byli nu metalowi bo nu metal był na czasie. Flynn to taka pacynka systemowa.

Gość [5.173.***.***] dodano: 15.10.2019, 23:04 #19
ma rację, ale mógłby ją wyrazić w sposób kulturalny
Nick [85.221.***.***] dodano: 16.10.2019, 01:53 #20
Dobrze gada M/
Lucyfer 666 [195.62.***.***] dodano: 16.10.2019, 12:43 #21
Robek ale od koniobijcow to ty sie odfajkuj :D
Maszin Hejt [185.153.***.***] dodano: 18.10.2019, 19:37 #22
Dziwi mnie szczerze ta draka. MH zawsze lubiłem, Rob Flynn to lekko zakręcony klient, oczywista. Nie śledzę jakoś uważnie tego co robią ostatnio, ale pod wpływem dramy włączyłem ten nowy kawałek, również dlatego że chciałem zobaczyć jak Vogg daje radę. No i usłyszałem taką Maszin Hedową rąbankę, ot metalowy łupniak, to potupania, pokiwania czachą. Ani rewelacja ani żaden crap. Czytam w komentarzach że jest to "żenujące". Jak inne "gwiazdy" wyśpiewują totalne idiotyzmy, taki Nergal depcze katolickie obrazy (jestem ateistą), albo wyczyniają tego typu brewerie, to raczej nikt nie krzyczy, jest pełen respect. Koleś wyrzucił z siebie negatywne emocje - ale zaraz, zaraz, chyba po to istnieje rock i metal. A tu nagle opinia metalowców urażona. Jakby się przebrał za Papieża i podarł Biblię, to byłoby wszystko ą, ę. A on tylko wygrowlował że jest wkurwiony. Rob Flynn to prawdziwek, i w sumie to teraz nawet jakoś bardziej go polubiłem.