terazmuzyka.pl
Koncerty 1154V  
rf | 16 marca 2019
1

Red Hot Chili Peppers zagrali pod piramidami. Zobacz cały koncert [WIDEO]

Red Hot Chili Peppers dali historyczny koncert pod piramidami w Egipcie. Obejrzyj go w profesjonalnej jakości.

15 marca 2019 roku zespół Red Hot Chili Peppers wystąpił pod piramidami w Egipcie. Wydarzenie transmitowane było na żywo w wysokiej jakości FullHD, a teraz można obejrzeć je na YouTube.

Grupa dała blisko godzinny koncert, w którym nie zabrakło niespodzianek. W setliście znalazło się miejsce dla przeróbek „I Wanna Be Your DogThe Stooges i „Higher GroundSteviego Wondera, a na bis Josh Klinghoffer wykonał przy akompaniamencie fortepianu „Pyramid SongRadiohead.

Poniżej możecie obejrzeć cały koncert w wysokiej jakości.

A tutaj znajduje się setlista z egipskiego koncertu.

Red Hot Chili Peppers Setlist The Pyramids, Giza, Egypt, World Tour 2019

Kiedy nowy album Red Hot Chili Peppers?

Na początku tego roku w wywiadzie dla radia SiriusXM perkusista RHCP potwierdził, że zespół rozpoczął prace nad nowym albumem. Chad Smith powiedział:

Zaczęliśmy pracować nad płytą, co w naszym przypadku oznacza, że zebraliśmy się w jednym pomieszczeniu i zaczęliśmy hałasować, zestawiając ze sobą dźwięki. A potem nadeszły pożary. Dom, w którym pracowaliśmy nie ucierpiał, nie spłonął, ale przez pewien czas nie mogliśmy do niego wrócić. Musieliśmy więc wstrzymać pracę.

Ostatni album Red Hot Chili Peppers ukazał się w czerwcu 2016 roku pod tytułem „The Getaway”. Płyta dotarła na szczyty list przebojów w wielu krajach, rozchodząc się na świecie w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy. Promocji albumu towarzyszyła duża trasa koncertowa. W jej ramach grupa dwukrotnie wystąpiła w Polsce – 30 czerwca 2016 zagrała jako jedna z gwiazd Open’er Festival w Gdyni, a 25 lipca 2017 roku wystąpiła w Krakowie.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Marek [83.20.***.***] dodano: 20.03.2019, 15:42 #1
Film niedostępny :(
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group