terazmuzyka.pl
Koncerty 660V  
rf | 11 marca 2019
1

Red Hot Chili Peppers: Jak obejrzeć na żywo koncert pod Piramidami?

Już za kilka dni odbędzie się historyczny koncert Red Hot Chili Peppers pod Piramidami w Egipcie. Obejrzyj go na żywo.

15 marca 2019 roku zespół Red Hot Chili Peppers wystąpi pod Piramidami w Egipcie. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, dlatego będzie transmitowane na żywo w wysokiej jakości FullHD.

Jak obejrzeć na żywo koncert Red Hot Chili Peppers pod piramidami? Trzeba wejść na kanał YouTube poniżej. W piątek, o godzinie 20.00 czasu polskiego rozpocznie się na nim transmisja na żywo koncertu w Egipcie.

Tak Flea mówi o zbliżającym się koncercie:

Moje serce bije radością na myśl o koncercie w Egipcie. Jestem niezmiernie wdzięczny, że czegoś takiego doświadczę. Zawsze fascynował mnie Egipt i ta część świata, nie mogę się doczekać koncertu.

Na początku tego roku w wywiadzie dla radia SiriusXM perkusista RHCP potwierdził, że zespół rozpoczął prace nad nowym albumem. Chad Smith powiedział:

Zaczęliśmy pracować nad płytą, co w naszym przypadku oznacza, że zebraliśmy się w jednym pomieszczeniu i zaczęliśmy hałasować, zestawiając ze sobą dźwięki. A potem nadeszły pożary. Dom, w którym pracowaliśmy nie ucierpiał, nie spłonął, ale przez pewien czas nie mogliśmy do niego wrócić. Musieliśmy więc wstrzymać pracę.

Ostatni album Red Hot Chili Peppers ukazał się w czerwcu 2016 roku pod tytułem „The Getaway”. Płyta dotarła na szczyty list przebojów w wielu krajach, rozchodząc się na świecie w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy. Promocji albumu towarzyszyła duża trasa koncertowa. W jej ramach grupa dwukrotnie wystąpiła w Polsce – 30 czerwca 2016 zagrała jako jedna z gwiazd Open’er Festival w Gdyni, a 25 lipca 2017 roku wystąpiła w Krakowie.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
petoro [212.96.***.***] dodano: 14.05.2019, 14:23 #1
A w Europie? Kiedy będą? Patrzę po Empik Bilety i nic się nie zanosi. Planowana jest jakaś trasa koncertowa albo przynajmniej kilka koncertów? W grę wchodzą wszystki miasta, do których łatwo można dolecieć. Coś podpowiecie?
Zobacz także
Koncerty 188V  
Koncerty 1686V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group