terazmuzyka.pl
Newsy 2474V  
rf | fot. Jens Koch Fotografie | 31 lipca 2019
35

Rammstein odważnie poparł ruch LGBTQ w Rosji [FOTO]

Członkowie Rammstein podczas koncertu w Rosji odważnie poparli ruch LGBTQ.

Rammstein lubi prowokować, czemu dał wyraz podczas koncertu w Moskwie. Wykonując utwór „Auslander” gitarzyści Paul Landers i Richard Kruspe pocałowali się na scenie.

Przeczytaj relację z koncertu Rammsteina w Chorzowie

Zdjęcia z moskiewskiego koncertu możecie obejrzeć poniżej. Podpis pod zdjęciami głosił (po rosyjsku): „Rosjo, kochamy ciebie”.

Homoseksualiści i ruch LGBTQ w Rosji jest szczególnie prześladowany w ostatnich latach. Kilka lat temu w Rosji ocenzurowano płytę „Songs Of InnocenceU2 twierdząc, że jej okładka (na której widnieje perkusista Larry Mullen Jr. z synem) promuje homoseksualizm.

Rammstein niedawno zagrał w Polsce na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Przed utworem „Auslander” grupa wzniosła tęczowe flagi.

Rammstein powróci do Polski 17 lipca 2020 roku w ramach promocji wydanego kilka miesięcy temu albumu „Rammstein”. Zespół zagra na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Bilety wciąż są w sprzedaży.

Komentarze (35)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Yaroslaw [31.0.***.***] dodano: 31.07.2019, 13:45 #1
Obrzydliwe. Niemcy niebawem zaczną sobie wszyscy obciagac publicznie. Co z tym narodem jest nie tak. Tylu uchodźców przyjęli, wpuscili do Europy całkiem nowa kulturę, w gigantycznych ilościach, teraz promocja tego całego lgbt, wszystko co najgorsze w Europie to zawsze od nich.
Pokaż odpowiedzi (12)
Nick [5.173.***.***] dodano: 31.07.2019, 14:39 #14
Idioci.
Pokaż odpowiedzi (1)
Mark [194.33.***.***] dodano: 31.07.2019, 16:36 #16
W sypialni niech każdy robi to co lubi , o ile jest to dozwolone ale publiczne obnoszenie się ze swoimi preferencjami nie powinno mieć miejsca.
Chociaż granice dobrego smaku i kultury zostały już dawno przekroczone. Zwłaszcza przez tych zboczeńców paradujących w swoich marszach.
Stop zboczeniom w miejscach publicznych.
Pokaż odpowiedzi (3)
Mantas [31.42.***.***] dodano: 31.07.2019, 17:14 #20
Dobrze że poprzestali na buziaku... Chłopaki się rozwijają w temacie. Najpierw flagi w Polsce, teraz buziaczek w Moskwie... Ciekawe co wymyślą za tydzień.
Pokaż odpowiedzi (2)
Mutter [5.173.***.***] dodano: 31.07.2019, 17:48 #23
Brawo Uśmiech
No nie [91.215.***.***] dodano: 31.07.2019, 21:25 #24
Od lat slucham ich muzyki, jezdze na koncerty ale ostatnie dwie akcje z poparciem lgbt sa dla mnie nie do przyjecia. Nie w ten sposob. Wiem ze lubia szokowac ale do cholery popierac grupe ludzi ktorzy na sile szukaja zaczepki i sa wielce pietnowani w normalnym spoleczenstwie? Nie ma bata. Chca, niech sobie udziwniaja zycie ale niech nie robia z tego marszow,afery i gownoburzy...
Dorota Praśniewska dodano: 31.07.2019, 22:20 #25
Geje niech sobie robią co chcą ale..........
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 31.07.2019, 22:56 #26
Matoły i tyle. Dobrze, że nie słucham tego zespołu. Zagranie pod publiczkę i dla kasy.
Miki [79.184.***.***] dodano: 01.08.2019, 09:02 #27
Bardzo dobrze niech ta ciemna masa zrozumie że wśród nich żyją inni ludzie o innej orientacji wierzę i poglądach i że nie są pepkiem świata tak zwani normalni
ciekawy marian [83.26.***.***] dodano: 01.08.2019, 09:05 #28
a może ktoś z was wie kiedy hetero związki zostaną zakazane? bo jak na razie są one już traktowane jako obciach, i coś zupełnie niepotrzebnego... a tak w ogóle to skinny puppy są lepsi.
Gibi [37.47.***.***] dodano: 01.08.2019, 09:17 #29
Na kolejnym koncercie lub "sztuce" będą się schylać po mydło Uśmiech))
Fff [37.47.***.***] dodano: 01.08.2019, 15:00 #30
Ojej, oburzeni buziaczkiem. 20 lat temu panowie na scenie symulowali seks analny podczas grania "Bueck dich", mnie już nic nie dziwi. Trochę dystansu. Rozumiem, że każdy ma inne poglądy, ale nie znoszę, gdy ktoś wpycha je innym do gardła lub obraża każdego, kto ma inne zdanie. Opanujcie się. Można powiedzieć, że się nie toleruje kogoś z jakiego powodu, ale nie trzeba rzucać bluzgami. Szanujmy się.
Mietek [82.160.***.***] dodano: 01.08.2019, 20:24 #31
Freddie Mercury dziś gardzilby tym tęczowym scierwem.
Wata [31.0.***.***] dodano: 02.08.2019, 17:48 #32
Dostali dużo kasy za ten performance a wy się jaracie.
Normalny [77.65.***.***] dodano: 03.08.2019, 15:15 #33
Szkoda, że nie zrobili tego tydzień przed koncertem w Polsce.moim biletem na koncert w Polsce podtarłbym tyłek.
Tęcza [77.65.***.***] dodano: 03.08.2019, 15:31 #34
Super !!!