terazmuzyka.pl
Newsy 1826V  
mg | 9 maja 2019
0

Poznaliśmy wykonawcę, który zaśpiewa przed finałem piłkarskiej Ligi Mistrzów

Zespół Imagine Dragons został wybrany jako wykonawca, który zagra na kilka minut przed rozpoczęciem najważniejszego piłkarskiego spotkania tego sezonu – Finału Ligi Mistrzów.

Najbardziej prestiżowe piłkarskie rozgrywki na świecie – Liga Mistrzów – zbliżają się do wielkiego końca. 1 czerwca na Estádio Metropolitano w Madrycie zagrają ze sobą dwie angielskie drużyny, które po dramatycznych półfinałach awansowały to finału rozgrywek. Mowa oczywiście o FC Liverpool i Tottenham Hotspur.

Imagine Dragons odpowiada na krytykę ze strony Coreya Taylora

Właśnie ogłoszono, że muzyczną gwiazdą Finału Ligi Mistrzów będzie zespół Imagine Dragons, który zagra na kilka minut przed rozpoczęciem spotkania. Muzycy są niezwykle zadowoleni z tego wyróżnienia:

To dla nas wielki zaszczyt, że wraz z Pepsi zagramy podczas ceremonii otwarcia Finału Ligi Mistrzów dla największych sportowych pasjonatów na świecie. To będzie niezwykłe widowisko w Madrycie!

Występ rozpocznie się na 10 minut przed pierwszym gwizdkiem spotkania i będzie transmitowany do ponad 200 krajów na całym świecie.

W ubiegłym roku przed Finałem Ligi Mistrzów, w którym zmierzyły się zespołu FC Liverpool oraz Real Madryt, zaśpiewała Dua Lipa. Występ okazał się tak dużym sukcesem, że zdecydowano się na zastosowanie podobnego rozwiązania również w tym roku.

Imagine Dragons ma na swoim koncie cztery albumy studyjne. Zespół istnieje od 2008 roku. Na początku roku muzycy mogli pochwalić się faktem, że ich dwa utwory przekroczyły miliard wyświetleń w serwisie YouTube.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 30V  
0

Nick Cave mówi, jak radzi sobie z kryzysem

rf | fot. Bleddyn Butcher | 1 kwietnia 2020
Newsy 743V  
7

Krzysztof Penderecki nie żyje

rf | fot. Akumiszcza | 29 marca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group