terazmuzyka.pl
Koncerty 3411V  
mg | 19 sierpnia 2019
1

Pol'and'Rock Festival 2020 zapowiedziany. Poznaliśmy pierwszego wykonawcę!

Wiemy już oficjalnie, kiedy odbędzie się Pol'and'Rock Festival 2020. Dodatkowo Jurek Owsiak zaprosił na imprezę pierwszego wykonawcę.

Jeszcze nie opadł kurz po koncertach w Kostrzynie nad Odrą, a już Jurek Owsiak ogłosił, że odbędzie się kolejna edycja jednej z najważniejszych polskich imprez plenerowych. Pol'and'Rock Festival 2020 zaplanowany został na dni od 30 lipca do 1 sierpnia i odbędzie się, co oczywiste, w Kostrzynie nad Odrą.

Łydka Grubasa udostępniła „Rapapara” z Pol'and'Rock [WIDEO]

Przy okazji tego ogłoszenia, Jurek Owsiak zapowiedział występ pierwszego wykonawcy, którym będzie Pidżama Porno. Choć pomiędzy zespołem a organizatorem nie została podpisana jeszcze umowa, dowodzona przez Grabaża formacja na pewno pojawi się w przyszłym roku w Kostrzynie nad Odrą.

Poniżej wpis Jurka Owsiaka:

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbył się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Na imprezie zagrali między innymi: Crossfaith, Horskh, Lordi, Prophets Of Rage, Kult, Crystal Fighters, Sidney Polak, Dub Fx, Renata Przemyk, Perturbator, Cyrk Deriglasoff, Witek Muzyk Ulicy, Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wielebny Roman Niewiara [93.179.***.***] dodano: 19.08.2019, 13:31 #1
Klasa!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group