terazmuzyka.pl
Koncerty 593V  
mg | 25 czerwca 2020
5

Pol'and'Rock 2020. Nowi wykonawcy na Najpiękniejszej Domówce Świata

Trzech kolejnych wykonawców pojawi się na Najpiękniejszej Domówce Świata, czyli przeniesionym do sieci Pol'and'Rock Festivalu 2020.

Właśnie ogłoszono, że na Najpiękniejszej Domówce Świata zaprezentuje się troje nowych wykonawców:

  • Nocny Kochanek
  • Enej
  • Tabu

Wcześniej ogłoszono między innymi takich artystów jak Jelonek czy Renata Przemyk. Na internetowej odsłonie Pol'and'Rock Festivalu 2020 nie zabraknie również znakomitych rozmówców w ramach Akademii Sztuk Przepięknych. Mowa chociażby o Wojciechu Mannie, Januszu Gajosie, Andrzeju Mleczce czy Dorocie Wellman.

Najpiękniejsza Domówka Świata odbędzie się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia 2020, a tak piszą o niej organizatorzy:

Stworzymy dla Was Najpiękniejszą Domówkę Świata - internetowe spotkanie pełne miłości, przyjaźni i muzyki, z masą festiwalowych gości i dźwięków. Mamy przecież tych przeżyć bardzo dużo w naszym archiwum, a i tegoroczni artyści na pewno będą chcieli przekazać Wam od siebie wiele gorących słów przyjaźni. W Waszych domach, a może na biwaku, jeśli takie będą mogły się odbywać, a może nad jeziorem czy na polanie, gdzie będziecie mogli odpalić swój komputer – wszędzie tam będziemy z Wami od rana do późnego wieczora. Szykujemy studio, szykujemy scenografię, szykujemy dźwięki, a cała nasza ekipa fundacyjna będzie do Waszej dyspozycji, aby rozmawiać, przekazywać sobie myśli, słuchać Waszych życzeń. I tutaj wirus może nam naskoczyć! Tu nas nie pokona. Tu będziemy my w atmosferze przyjaźni, miłości i muzyki. Poczujecie ten festiwal tak, jakbyście na nim byli.

Pol’and’Rock Festival ma wrócić do Kostrzyna w tradycyjnej formie za rok – 29-31 lipca 2021. W tym roku na festiwalu zagrać mieli między innymi Static-X, Clutch, Limp Bizkit, Dropkick Murphys, The Exploited, While She Sleeps, Tagada Jones, Jinjer, Death Angel i inni.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i... Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!


Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Anna [5.173.***.***] dodano: 26.06.2020, 10:29 #1
Przynajmniej tym razem zadnych ofiar smiertelnych Owsiak nie zanotuje
Pokaż odpowiedzi (3)
Ja [89.64.***.***] dodano: 01.07.2020, 21:56 #5
Wyjedź z kraju, zobaczysz prawdę. To jest najlepsze dla ciemnej masy z pisdy.
Zobacz także
Koncerty 366V  
4

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group